زمان انتشار: ۲۳:۱۲ سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
تساوی بدون گل فولاد با الهلال

تساوی بدون گل فولاد با الهلال

دیدار تیم های فولاد خوزستان و الهلال عربستان در حالی با تساوی بدون گل پایان یافت که سازمان نظام وظیفه به فولاد اجازه داده بود از بازیکنان سرباز خود در رقابت های لیگ قهرمانان استفاده کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ ، دیدارهای تیم های فولاد خوزستان و الهلال از هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، عصر امروز (سه شنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد.


قضاوت این دیدار را نیز گیلت گاوان از استرالیا بر عهده داشت.

دراگان اسکوچیچ با علیرضا سلیمی، مهرداد جماعتی، احمد آل نعمه، لئونارد مساریچ، یوسف وکیا، مهدی بدرلو، ماتیاس چاگو، محسن مسلمان، اسماعیل شریفات، ساسان انصاری و محمد قاضی پا به میدان گذاشت.

در طرف مقابل نیز جورجوس دونیس سرمربی الهلال با خالد شراحیلی، یاسر الشهرانی، رودریگو دیگائو، کواک تائه هو، عبدالله الزوری، سعود کریری، عبدالعزیز الدوساری، سلمان الفرج، تیاگو نه وز، خالد الکعبی و جورجوس ساماراس بازی را آغاز کرد.

نیمه نخست این دیدار در حالی آغاز شد که دو تیم احتیاط می کردند و بی گدار به آب نمی زدند اما در دقیقه 4 ساسان انصاری توپ ارسالی را با ضربه ای محکم از بالای دروازه الهلال به بیرون زد.

تا دقیقه 20 دیدار، توپ در میانه های میدان جریان داشت و دو تیم کمتر حمله می کردند اما رفته رفته الهلالی ها تهاجمی تر کار را دنبال کردند و در دقیقه 26 حرکت ترکیبی بازیکنان الهلال، درون محوطه جریمه فولادی ها با ضربه سنگین دیاگو روبرو شد که این توپ را علی سلیمی دفع کرد.

در دقیقه 28 تیگو نوس کرنری را روی دروازه الهلال ارسال کرد و ضربه سر خطرناک الدوساری را سلیمی با عکس العملی دیدنی به کرنر فرستاد و دو دقیقه بعد یعنی در دقیقه 30، ضربه کاشته تیم الهلال توسط تیاگو نوس به صورت خطرناکی از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.

فولاد خوزستان در دقایق پایانی نیمه نخست این فرصت را داشت تا از حریف پیشی بگیرد و با دست پر به رختکن برود اما اسماعیل شریفات در دقیقه 45 نتوانست پاس فوق العاده محسن مسلمان را منجر به تک به تک شدن با دروازه بان الهلال شده بود به گل تبدیل کند و در نهایت نیمه نخست با تساوی بدون گل پایان یافت.

فولادی ها که به پیروزی در این بازی نیاز مبرم داشتند، نیمه دوم را هجومی آغاز کردند و در دقیقه 59 قاضی ضربه کرنر ارسال شده توسط محسن مسلمان را به سر راهی دروازه الهلال کرد اما دروازه بان الهلال از روی خط دروازه توپ را به بیرون فرستاد.

در دقیقه 60 پاس دیدنی شریفات پشت مدافعان الهلال به چاگو رسید و ضربه رو پای محکم و خطرناک او به تیر دروازه الهلال برخورد کرد.

در دقیقه 61، سرمربی الهلال عربستان دست به نخستین تعویض خود زد و خالد الدوساری بجای خالد الکعبی وارد زمین شد.

در دقیقه 74 نیز اسکوچیچ نخستین تعویض خود را انجام داد و آلویز نانگ به جای محمد قاضی وارد زمین شد. در همین دقیقه، الهلالی ها دومین تعویض خود را انجام و جورجوس ساماراس جای خود را به الفرج داد.

فولاد خوزستان در دقیقه 80 دست به دومین تعویض خود زد و سروش رفیعی به جای محسن مسلمان وارد زمین شد و یک دقیقه بعد یعنی در دقیقه 81 سرمربی الهلال عربستان سومین و آخرین تعویض خود را انجام داد و یوسف السالم را به جای عبدالعزیز الدوساری وارد زمین کرد.

سلمان الفرج و سعود کریری بازیکنان الهلال در دقایق 11 و 38 این بازی از داور کارت زرد دریافت کردند و محسن مسلمان و محمد قاضی نیز در دقایق 38 و 54 از داور کارت زرد گرفتند.

پیش از انجام این دیدار، السد با 4 امتیاز، الهلال با 3 امتیاز، فولاد خوزستان با یک و لوکوموتیو تاشکند با یک امتیاز به ترتیب رد رتبه های اول تا چهارم گروه C قرار داشتند.

فولاد خوزستان که در دو بازی قبلی خود یک شکست و یک تساوی را کسب کرده بود و با یک امتیاز در رتبه سوم گروه C قرار داشت، دو امتیازی شد در رتبه سوم این گروه باقی ماند.

الهلال عربستان نیز با کسب یک امتیاز این دیدار، به السد 4 امتیازی رسید.

السد و لوکوموتیو تاشکند ساعت 19 و 15 دقیقه امشب به وقت تهران به مصاف هم می روند.

فولاد خوزستان در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا، ساعت 22 و 15 دقیقه روز 19 فروردین ماه در عربستان به مصاف الهلال می رود.

کلید واژه ها : فولاد خوزستان - الهلال عربستان - هفته سوم - مرحله گروهی - لیگ قهرمانان آسیا
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.