زمان انتشار: ۱۵:۲۹ پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۳
تاج: سازمان لیگ با سامانه 6090 می تواند جریان سازی درستی انجام دهد
رونمایی از سامانه پیامکی 6090

تاج: سازمان لیگ با سامانه 6090 می تواند جریان سازی درستی انجام دهد

مراسم رسمی رونمایی از سامانه پیامکی6090 با حضورمهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ، مهندس محمد شفیعی کارشناس ارشد خدمات ارزش افزوده سازمانی شرکت همراه اول و سید مسعود سید علوی مدیر عامل شرکت اول سازان مبین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، در این مراسم مهدی تاج گفت: با رونمایی از سامانه 6090 سازمان لیگ فوتبال ایران به سوی حرفه ای شدن پیش می رود.
این مقام مسئول افزود: سازمان لیگ با این سامانه می تواند جریان سازی درستی انجام دهد واطلاعات وافی و کافی را در اختیار علاقمندان به فوتبال قرار دهد.
نایب رئیس فدراسیون تاکید کرد: پیش از این هم از نسخه جدید سایت  سازمان لیگ رونمایی شد تا در زمینه اطلاع رسانی هم گام های مثبتی را بسوی پیشرفت برداریم.
تاج افزود:علاقمندان به باشگاه های لیگ برتر فوتبال ایران می توانند با عضویت در این سامانه می توانند علاوه بر دریافت اخبار باشگاه های مورد نظر از باشگاه خود نیز از نطر مالی حمایت کند.
وی افزود: بعد از اشتراک در این سامانه باتوجه به سر کد هرباشگاه در نهایت عواید مادی آن مستقیم به حساب آن باشگاه واریز می شود.
مدیر عامل شرکت اول سازان مبین نیز در این مراسم گفت: شرکت همراه اول قراردادی را به مدت 3 سال با سازمان لیگ فوتبال ایران منعقد کرده است .
 سید مسعود سید علوی افزود: این سامانه 5 ماه است که فعال شده  و جدید ترین اخبار و حواشی فوتبال را با تایید سازمان لیگ فوتبال بصورت پیامک ارسال می کند.
این مقام مسئول بیان کرد: این سامانه  امروز رسما افتتاح شد و در آینده نزدیک برنامه های جدیدی را در دست اجرا داریم که می توان به خرید اینترنتی بلیط از طریق تلفن همراه اشاره کرد.
وی گفت: سرویس جدید  انتقادات و پیشنهادات در مورد لیگ برتر فوتبال ایران به تازگی راه اندازی شده است و علاقمندان می توانند نظرات خود را مستقیما با مدیران سازمان لیگ در میان بگذارند.کلید واژه ها : رونمایی -سامانه پیامکی 6090-تاج
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.