زمان انتشار: ۱۱:۲۵ سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳
قدردانی هیأت رئیسه از فعالیت های فرهنگی روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ

قدردانی هیأت رئیسه از فعالیت های فرهنگی روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ

نایب رئیس فدراسیون ورئیس سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد:اعضای هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران از عملکرد روابط عمومی و امور فرهنگی این سازمان در زمینه فعالیت های گسترده فرهنگی تشکر و قدر دانی کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،مهدی تاج افزود:روابط عمومی و امور فرهنگی هر نهاد یکی از بخش های مهم آن به شمارمی رود که باید علاوه بر داشتن ارتباط دوسویه با رسانه ها ی دیداری و نوشتاری و تعامل با آنها   در زمینه اجرای برنامه های فرهنگی نیز فعال باشد .
نایب رئیس فدراسیون افزود:خوشبختانه روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ از جمله کمیته های فعال این مجموعه است و همواره با برگزاری برنامه های فرهنگی متعدد به مناسبت های ملی، مذهبی  در ورزشگاه های مختلف کشور کارنامه مثبتی داشته است.
این مقام مسئول تاکید کرد:برگزاری مراسم های اختتامیه لیگ برتر و جام حذفی،برگزاری مراسم های برترین ها و قرعه کشی لیگ برتر، برگزاری جام شهدا پیش از آغاز رقابت های لیگ برتر ،بزرگداشت شهدای ورزشکار و تجلیل از خانواده معظم شهدا  ،اجرای مراسم های ویژه فرهنگی- مذهبی در ورزشگاه آزادی ، راه اندازی مجدد رادیو ورزشگاه و ... از جمله اقدامات این مجموعه پرتلاش است.

کلید واژه ها : قدردانی -هیأت رئیسه - فعالیت های فرهنگی- روابط عمومی - امور فرهنگی- سازمان لیگ- فوتبال ایران
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.