زمان انتشار: ۱۱:۴۰ یک شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳
زمان برگزاری دیدار های  سپاهان،ذوب آهن و سایپا تغییر خواهد کرد
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد

زمان برگزاری دیدار های سپاهان،ذوب آهن و سایپا تغییر خواهد کرد

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد : زمان برگزاری دیدار های تیم های سپاهان،ذوب آهن و سایپا از هفته بیست وسوم به دلیل داشتن 3 بازیکن در اردوی تیم امید تغییر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران ،غلامرضا بهروان اظهار داشت: بازی های  این 3 باشگاه به دلیل داشتن 3 بازیکن در اردوی تیم امید ازهفته بیست و سوم در روز 22 اسفند برگزار نخواهد شد.
این مقام مسئول افزود: البته مسئولان باشگاه نفت تهران علی رغم حضور3 بازیکن این باشگاه  در اردوی تیم ملی امید موافقت کردند  زمان بازی این تیم با استقلال تهران در هفته بیست و سوم تغییر نکند و این جای تشکر دارد.
وی تاکید کرد: سازمان لیگ فوتبال ایران همه تلاش خود را به خرج می دهد تا برنامه های خود را به گونه ای تنظیم کند که به تیم امید کمک کند تا این تیم بتواند در مسابقات مقدماتی المپیک موفق ظاهر شود.
بهروان افزود: البته ما از مسئولان تیم امید هم توقع داریم که فهرست نهایی و زمان اردو هایشان در اختیار کمیته مسابقات قرار دهند تا بتوانیم در این رابطه بهتر تصمیم گیری کنیم.
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تاکید کرد: ما باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که باشگاه ها نیز در این رابطه لطمه نخورند  و منافع آنها نیز تامین شود.
وی در ادامه گفت: با توجه با اینکه تا پایان لیگ زمان زیادی باقی نمانده ،جابجایی زمان مسابقات بسیار دشوار است اما با این وجود ما همه تلاش خود را برای همکاری با تیم امید بکار خواهیم بست، اما تغییر زمان تمام مسابقات هفته بیست و سوم امکان پذیر نیست.
بهروان ضمن انتقاد از مصاحبه عجولانه مسئولان تیم استقلال تهران افزود: امیدواریم سایر تیم های حاضر در لیگ هم از ما توقع خلاف قانون نداشته باشند.

کلید واژه ها : زمان برگزاری - سپاهان- ذوب آهن - سایپا - تغییر -بهروان
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.