زمان انتشار: ۰۰:۵۱ سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳
منصوریان: امیدوارم سورپرایز غرب آسیا باشیم

منصوریان: امیدوارم سورپرایز غرب آسیا باشیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران ابراز امیدواری کرد که تیمش به عنوان سورپرایز غرب آسیا در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا کارش را ادامه دهد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از  ایسنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل الجیش قطر که با نتیجه یک بر صفر به سود نفتی‌ها به پایان رسید و منجر به صعود این تیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شد اظهار کرد: تیم الجیش قطر تیمی عربی نبود و آن‌ها از بازیکنان برزیلی و کره‌ای در تیم‌شان بهره می‌بردند و در مجموع برای خط حمله این تیم رقمی معادل 12 میلیون دلار هزینه شده بود.

وی ادامه داد: از تمامی هوادارانی که ما را در این بازی تنها نگذاشتند تشکر می‌کنم. روز گذشته خبرنگار عربی از من پرسید که چرا روی دیدار تیم نفت مقابل الجیش تبلیغات خاصی صورت نگرفته است که من در پاسخ به او گفتم اجازه بده تا سه‌شنبه با حضور در ورزشگاه آزادی شاهد حمایت هواداران از ما باشید.

منصوریان با اشاره به اینکه فشار زیادی بر روی تیم نفت در این مرحله به دلیل حذفی بودن آن وجود داشت گفت: ما در این بازی احتیاج داشتیم که هواداران از ما حمایت کنند و سکوها را خالی نبینیم. عده‌ای که آمدند نشان دادند که اگر تیمی مثل نفت خوب بازی کند، در لیگ قهرمانان آسیا بدون هوادار نخواهد بود و پشت پرچم آن خالی نیست.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با تاکید بر اینکه این تنها علی منصوریان نیست که در موفقیت تیم نفت نقش دارد اظهار کرد: می‌دانستیم که اگر بخواهیم ترسو بازی کنیم، به تیم ما اجازه نمی‌دهند که حتی از نیمه زمین خارج شود. بنابراین تیم بالاتر از حد معمول بازی کرد و مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. ما می‌دانستیم که هوا و ارتفاع ورزشگاه آزادی کار را برای تیم الجیش سخت می‌کند. آن‌ها از ارتفاع 200 متری قطر به ارتفاع 1400 متری آزادی آمده بودند.

منصوریان افزود: آن‌ها اگر در این بازی به گل نمی‌رسیدند، با ادامه دیدار به زمین می‌نشستند و از نظر بدنی خالی می‌کردند. هرچند که ما در این بازی به گل رسیدیم و با در اختیار گرفتن مالکیت توپ اجازه ندادیم که به ما فشاری بیاورند.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در ادامه درباره صعود این تیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: ما با این برد توانستیم امتیازبندی رنکینگ تیم‌های ایرانی را در لیگ قهرمانان آسیا حفظ کنیم چرا که پلی‌آف برای ما 1+3 است در حالی که برخی از کشورها هستند که پلی آف آن‌ها 2+2 است.

وی ادامه داد: از امروز به فکر بازی هفته آینده خود مقابل پاختاکور ازبکستان هستیم. نفت می‌تواند برای آسیا سورپرایز باشد و یا اینکه می‌توانیم در این برد بخوابیم. این پیروزی برای ما به عنوان یک شمشیر دولبه به حساب بیاید. باید بگویم که هفته‌های سخت پیش روی ما نزدیک است.

منصوریان همچنین در مورد حضور ستاره‌های لیگ فوتبال ایران در این دیدار برای تماشای دیدار نفت و حمایت از تیم علیرضا منصوریان گفت: اینکه ستاره‌های لیگ فوتبال ایران به ورزشگاه آمده‌اند نشان می‌دهد آنچیزی که من قبلا کاشته بودم، امروز در حال ثمر دادن است. حتی کریم باقری در جلسه فنی ما حضور داشت و از صبح کنار ما بود. من علاوه بر آن‌ها از هواداران استقلال توقع داشتم چرا که استقلال عشق دوران کودکی من بود و می‌دانستم که هواداران آبی‌پوش امروز من و تیمم را تنها نمی‌گذارند.

کلید واژه ها : منصوریان - الجیش قطر -لیگ قهرمانان - نفت تهران
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.