زمان انتشار: ۱۴:۵۷ سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۳
کمالوند: شرایط گسترش فولاد تبریز خوب است

کمالوند: شرایط گسترش فولاد تبریز خوب است

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: شرایط ما خوب است و برای بازی با پیکان آماده ایم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، فراز کمالوند در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های گسترش فولاد و پیکان اظهار داشت: مسابقات لیگ هرچه به هفته‌های پایانی نزدیک می‌شود سخت‌تر و فشرده‌تر می‌شود. تیم‌ها شرایطشان دشوارتر می‌شود و امیدوارم در بازی فردا ما بتوانیم نتیجه مد نظر را کسب کنیم و دست پر به تبریز بازگردیم.

وی در خصوص شرایط تیمش تصریح کرد: ما شرایط خوبی داریم. هفته گذشته هم بازی بسیار خوبی مقابل سایپا آغاز کردیم اما در شرایط عجیبی نتیجه را واگذار کردیم. امیدوارم که بتوانیم بازیکنان را از لحاظ روحی و روانی به شرایط عادی بازگردانیم و در این دیدار موفق باشیم.

سرمربی گسترش فولاد در خصوص بازیکنان محروم و مصدومش برای این دیدار افزود: مصطفی اکرامی را به دلیل اخراج در دیدار هفته گذشته در اختیار نداریم. همچنین علیرضا نقی‌زاده به علت کشیدگی از ناحیه همسترینگ و محسن بیاتی‌نیا را به علت کشیدگی از ناحیه آشیل پا در اختیار نداریم.

کمالوند در خصوص اینکه 50 روز تعطیلی روی کیفیت تیم‌ها تأثیری گذاشته یا خیر،‌گفت: کیفیت دیدار ما مقابل سایپا بسیار بالا بود 5 گل رد و بدل شد و چهار پنج موقعیت دیگر هم هر دو تیم به دست آوردند. فکر می‌کنم در بازی مقابل پیکان هم شرایط ما بهتر از هفته گذشته باشد اما در مجموع لیگ نسبت به گذشته کیفیتش پائین‌تر بود و این طبیعی است. رقابت‌ها 50 روز تعطیل بود و نباید انتظار داشت تا تیم‌ها شرایط قبلی خود را داشته باشند. فکر می‌کنم در این هفته شرایط بهتری حکم‌فرما باشد.

انتهای پیام/ی
کلید واژه ها : گسترش- فولاد
نظرات بینندگان
اندام سازان ۱۷:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
ارسال نظر
comment مرسی از اطلاع رسانیتون و سایت بسیار خوبتون برای ما طرفدارای ورزش
www.andamsazan.com
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.