زمان انتشار: ۱۴:۰۷ شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳
قدردانی رییس سازمان لیگ از تکریم مقام شامخ پیامبر اسلام(ص) توسط جامعه فوتبال در هفته هجدهم لیگ برتر

قدردانی رییس سازمان لیگ از تکریم مقام شامخ پیامبر اسلام(ص) توسط جامعه فوتبال در هفته هجدهم لیگ برتر

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران طی پیامی به مدیران عامل باشگاه‌ها و هیأت‌های فوتبال استان از همکاری آنان در تکریم مقام شامخ پیامبر گرامی اسلام در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، در پیام مهدی تاج آمده است: به ‌دنبال فراخوان سازمان لیگ فوتبال ایران به جامعه ورزش، هیأت‌های فوتبال استان ها و باشگاه‌ها در محکومیت توهین به ساحت پیامبر گرامی اسلام  حضرت محمد(ص) از سوی مجله فرانسوی که توطئه‌ ای از پیش طراحی شده از سوی ایادی استکبار جهانی و صهیونیست جنایتکار برای خدشه دار کردن چهره اسلام در دنیا بود، در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران شاهد صحنه‌های شورانگیزی در حمایت از ساحت قدسی حضرت ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی(ص) در ورزشگاه‌های کشور از سوی تماشاگران و بازیکنان بودیم.
تاج در این پیام آورده است: بر کسی پوشیده نیست که ورزشکاران ایران اسلامی، همچون دیگر مسلمانان جهان عاشقان و شیفتگان رسول مهربانی، صبر و عطوفت هستند و بر خود فرض می‌دانند که جلوی هر گونه اهانت به پیامبر گرامی اسلام بایستند و کید شیاطین را به خودشان بازگردانند.
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران، نوشت: تردیدی نیست که هر نوع اهانتی به ساحت بی‌ مثال پیامبر گرامی اسلام، اهانت به احساسات، عشق و ایمان مسلمانان جهان است.
تاج در این پیام تأکید کرد: فوتبالیست‌های مسلمان ایران، این بار همچون همیشه نشان داده‌اند که حفظ و صیانت از دین و شعائر دینی در صدر برنامه‌های زندگی آنان قرار دارد. به همین دلیل جا دارد که مراتب سپاس و قدردانی خود را از این حرکت ارزشمند در راه پاسداشت ارزش‌های اسلامی به همه عزیزانی که در این راه تلاش کردند  تقدیم کنم.


کلید واژه ها : قدردانی رییس سازمان لیگ - تکریم مقام شامخ پیامبر اسلام(ص) - جامعه فوتبال - هفته هجدهم -لیگ برتر
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.