زمان انتشار: ۱۳:۲۱ یک شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳
بهروان:  تیمها باید در همه مسابقات تا پایان حضور پیدا کنند و باید جوانمردانه بازی کنند
مراسم قرعه کشی مرحله دوم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور

بهروان: تیمها باید در همه مسابقات تا پایان حضور پیدا کنند و باید جوانمردانه بازی کنند

مراسم قرعه کشی مرحله دوم لیگ دسته سوم با حضور غلامرضا بهروان،رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ،محمد رضا آرویی،نماینده کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ،امیر حسین روشنک، مسئول لیگ دسته سوم ، مسئولین کمیته مسابقات و مدیرعاملان و سرپرستان لیگ دسته سوم آغاز شد.


غلامرضا بهروان، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران پیش از مراسم قرعه کشی مرحله دوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور صحبتهایی ارائه کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، بهروان ضمن خوشامدگویی به حاضرین جلسه گفت:امیدواریم عزاداری های شما مورد قبول واقع شود و امیدواریم بتوانیم از فیوضات این ایام بهره کافی را برده باشیم.
بهروان افزود: از شما برای برگزاری خوب مسابقات با توجه به امکانات محدود تشکر می کنم.همچنین از نیروهای امنیتی،انتظامی،اورژانس،اعضای کادر فنی و مدیریت تیمها و تمامی کمیته های فدراسیون و سازمان لیگ که در امر برگزاری مسابقات به ما کمک می کنند نیز تشکر می کنم.
این مقام مسئول در ادامه گفت: فوتبال مقوله ای گسترده است،هر چقدر برنامه ریزی عالی باشد ممکن است در اجرا با مشکلاتی مواجه شویم. مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم فشرده و حساس است،باید وضعیت حضور به موقع اورژانس و نیروی انتظامی ساماندهی شود. همچنین نیروی انتظامی باید یک ساعت قبل از شروع مسابقات در محل مسابقه حضور داشته باشد
رئیس کمیته مسابقات افزود: تیمها حق حاضر نشدن در رقابتها را ندارند و باید جوانمردانه بازی ها را تا پایان فصل ادامه دهند.تیمهایی که در مسابقات حاضر نشوند،پرونده آنها به کمیته انضباطی ارجاع و تا دو رده سقوط می کنند و باید در لیگ استانی بازی کنند.ما به هیچ وجه نمی توانیم مسابقات را لغو یا به تعویق بیندازیم.تیمی که در مسابقات حاضر نشود بازنده اعلام می شود.
بهروان ادامه داد: باید بهترین هتل موجود در هر شهر برای داوران و ناظران بازیها در نظر گرفته شود. همچنین تیمهای جدید که به مسابقات اضافه می شوند باید کارت دریافت کنند و تمامی تیمها باید با امور مالی و کمیته انضباطی تسویه حساب کرده و برگه تسویه حساب را ارائه دهند و نیز بدهی های قبلی خود را  تماما پرداخت کنند.همچنین تیمها باید حق عضویت و ورودی مسابقات را به طور کامل پرداخت کنند تا بتوانند در این مسابقات حضور یابند.

کلید واژه ها : مراسم قرعه کشی -مرحله دوم لیگ دسته سوم -فوتبال باشگاه های کشور-بهروان
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.