زمان انتشار: ۱۳:۳۵ پنج شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳
ویسی: یک امتیاز هم مقابل پیکان خوب است

ویسی: یک امتیاز هم مقابل پیکان خوب است

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تساوی مقابل پیکان خوب است اما ما برای پیروزی به مصاف این تیم می‌رویم تا با روحیه بهتری نیم‌فصل دوم را آغاز کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ،  عبدالله ویسی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و پیکان ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت غلامحسین مظلومی اظهار داشت: درگذشت اسطوره بزرگ فوتبال ایران را تسلیت عرض می‌کنم. فقدان او ضایعه بزرگی برای جامعه ورزش خواهد بود.


وی در خصوص دیدار مقابل پیکان تصریح کرد: تفکر پیکان این است که بازی خوبی انجام دهد اما ما هم با توجه به شناختی که از این تیم داریم و همچنین شناختی که خود من از تفکرات ابراهیم‌زاده دارم می‌رویم تا بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و بتوانیم سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم.


ویسی با اشاره به عملکرد تیمش در 14 هفته گذشته تصریح کرد: ما در 5 بازی ابتدایی دو امتیاز کسب کردیم و در 5 بازی دوم 4 امتیاز گرفتیم، در 4 بازی دیگر توانسته‌ایم 7 امتیاز را از آن خود کنیم که این نشان می‌دهد روند رو به رشدی داشتیم و برای دیدار مقابل پیکان هم روی سه امتیاز آن حساب باز کرده‌ایم.


سرمربی استقلال خوزستان تاکید کرد: ما با پیروزی مقابل پیکان می‌توانیم به نیمه دوم جدول صعود کنیم و با روحیه بهتری نیم‌فصل دوم لیگ را آغاز کنیم. البته یک امتیاز هم در دیداری که در زمین حریف برگزار می‌شود خوب است اما ما برای پیروزی مقابل پیکان قرار می‌گیریم.


وی در مورد محرومان و مصدومان تیمش تاکید کرد: اولین بازی‌ای است که من تمام بازیکنان را در اختیار دارم و می‌توانم با تیم کامل خود به میدان بروم.


یکی از خبرنگاران پرسید که چرا در نشست‌های مطبوعاتی، سرمربی استقلال خوزستان شرکت نمی‌کند که مدیر رسانه‌ای این تیم گفت: تنها در یک دیدار بوده که ویسی شرکت نکرده و آن هم به این علت بود که پس از بازی فشارش افتاده بود و قبل از بازی هم پرواز به گونه‌ای بود که نتوانسته بود خود را برساند. من بار دیگر بابت این مسئله عذرخواهی می‌کنم.


انتهای پیام/د
کلید واژه ها : ویسی- استقلال
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.