زمان انتشار: ۱۲:۵۳ دو شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳
رئیس سازمان لیگ ژاپن 7بهمن وارد تهران می شود
برای عقد قرارداد خواهر خواندگی با سازمان لیگ فوتبال ایران

رئیس سازمان لیگ ژاپن 7بهمن وارد تهران می شود

نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: رئیس سازمان لیگ ژاپن برای انعقاد قرارداد خواهر خواندگی با سازمان لیگ به کشورمان سفر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ،مهدی تاج گفت: پیرو سفر رئیس و دبیر کل فدراسیون فوتبال ژاپن به کشورمان و برگزاری جلسه مشترک با سازمان لیگ که در آن هیأت  ژاپن علاقه مندی خود را نسبت به عقد قرارداد خواهرخواندگی بین لیگ های فوتبال ایران و ژاپن اعلام کرده اند،
نایب رئیس فدراسیون بیان کرد:در این رابطه رئیس سازمان لیگ ژاپن و هیأت  همراه 7 تا 9 بهمن 93 برای انعقاد قرارداد خواهر خواندگی با سازمان لیگ به کشورمان سفر خواهند کرد.
رئیس سازمان لیگ افزود: این قرارداد خواهرخواندگی شامل همکاری های دو جانبه در راستای ارتقای سطح لیگ در کشور،برگزاری دوره های آموزشی مشترک برای مربیان 2کشور، برگزاری مسابقات دوستانه در رده های سنی مختلف است.
وی گفت: در همین راستا سازمان لیگ، جهت عقد قرارداد در حال مذاکره با لیگ های حرفه ای فوتبال ایتالیا، آلمان، چین و قطر نیز است که تا به حال لیگ های چین و قطر علاقمندی شفاهی خود را در این رابطه اعلام کرده اند و در هفته آتی آمادگی رسمی خود را اعلام خواهند کرد.
کلید واژه ها : عقد قرارداد- خواهر خواندگی - سازمان لیگ فوتبال ایران-رئیس سازمان لیگ -ژاپن
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.