زمان انتشار: ۱۲:۲۹ دو شنبه ۵ آبان ۱۳۹۳
بهروان: احتمال این وجود دارد که دربی یک هفته به تعویق بیفتد

بهروان: احتمال این وجود دارد که دربی یک هفته به تعویق بیفتد

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفت و گو با سایت رسمی سازمان لیگ در مورد احتمال تعویق دربی و محل برگزاری دیدار پرسپولیس-گل گهر سیرجان صحبتهایی ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ،  غلامرضا بهروان در مورد احتمال تعویق دربی گفت :باشگاه استقلال تهران نامه ای به کمیته مسابقات نوشته مبنی بر اینکه بازیکنان زیادی از این تیم در تیم ملی هستند  و با توجه به دیدار تیم ملی ایران با کره در تاریخ 27 مهر نمی توانند برابر برنامه قبلی در دربی بازی کنند.
بهروان افزود: با توجه به موارد فوق کمیته مسابقات مشغول بررسی این وضعیت است علی رغم اینکه رسما مسابقه تیم ملی با کره به ما اعلام نشده و رسانه ها 27 آبان را تاریخ برگزاری این بازی اعلام کرده اند با توجه به اینکه استقلال باید در تاریخ 30 آبان با پرسپولیس بازی کند و 6 بازیکن یا بیشتر از تیم استقلال در تیم ملی حضور دارند مشغول بررسی این موضوع هستیم و احتمال این وجود دارد که دربی یک هفته به تعویق بیفتد.
این مقام مسئول ادامه داد : با این وجود استقلال باید در روزهای 30 آبان یا اول آذر در صورت صعود در رقابتهای جام حذفی مقابل ذوب آهن به میدان رود.
رئیس کمیته مسابقات در مورد دیدار پرسپولیس در جام حذفی گفت : با توجه به صعود دو تیم پرسپولیس و گل گهر سیرجان در جام حذفی که میزبانش طبق قانون تیم کرمانی است  و با توجه به ظرفیت محدود ورزشگاه سیرجان و حضور تیم پر طرفدار پرسپولیس در استان کرمان، برای سازمان لیگ به هیچ وجه مقدور نیست دیدار فوق در سیرجان برگزار شود و این دیدار باید در کرمان انجام شود، البته تمامی این موارد در جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ که امروز یا فردا برگزار می شود مطرح می شود و تصمیم گیری در این موارد منوط به نظر هیات رئیسه است.
کلید واژه ها : بهروان- احتمال -دربی- یک هفته -تعویق
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.