زمان انتشار: ۲۳:۰۱ سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳
شکست پرسپولیس مقابل سایپا با گل میدواودی

شکست پرسپولیس مقابل سایپا با گل میدواودی

تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سایپا پنجمین شکست این فصل را متحمل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، دیدار دو تیم پرسپولیس و سایپا در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16 و 50 دقیقه در ورزشگاه آزادی و بدون حضور دوربین‌ها و پخش زنده تلویزیونی برگزار شد و بازی با نتیجه یک بر صفر به سود سایپا به پایان رسید.

در دقیقه 32 مسابقه ضربه کاشته مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس با اختلاف کمی از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.

در دقیقه 40 هم سیدمهدی سیدصالحی در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان پرسپولیس قرار گرفت که کمک داور این صحنه را آفساید تشخیص داد.

در دقیقه 51 پیام صادقیان به جای احمد نورالهی آمد. مهدی طارمی هم بیرون آمد و شهاب زاهدی جای او را در ترکیب پرسپولیس گرفت.

در دقیقه 61 میلاد میداودی بازیکن تعویضی سایپا که به جای نثاری به میدان آمد با یک شوت از راه دور دروازه پرسپولیس را باز کرد و گل اول بازی را به ثمر رساند.بعد از این گل نیسلون هم مصدوم شد.

در دقیقه 78 مهدی ترابی به جای سیدمهدی سید صالحی به میدان آمد.

پرسپولیس بازی ضعیفی را به نمایش گذاشت و حملات خطرناکی را روی دروازه ایجاد نکرد و سایپا برتری نسبی داشت.

تورج حق‌وردی داور مسابقه به مجید ایوبی و ابراهیم صادقی از سایپا و محمد خانزاده و شهاب زاهدی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

پرسپولیس با این باخت 15 امتیازی باقی ماند و سایپا هم با 22 در رده نهم و سایپا 19  امتیازی شد و به طور موقت به رده چهارم رسید.

* ترکیب پرسپولیس:

نیلسون،  اومانیا، میثم حسینی، محمد خانزاده، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، احمد نورالهی( از دقیقه 51 پیام صادقیان)، محمد عباس‌زاده( از دقیقه 88 افشین اسماعیل‌زاده)، امید عالیشاه،  مهرداد کفشگری، مهدی طارمی( از دقیقه 51 شهاب زاهدی)

سرمربی: حمید درخشان

ترکیب سایپا:

محمد رضا اخباری، مجید ایوبی، وحید محمد‌ازده، ابراهیم شکوری، حکیم نثاری( از دقیقه 59 میلاد میداودی)، بابک حاتمی، ابارهیم صادقی، حامد شیری، محمد نزهتی، کاوه رضایی( از دقیقه 92 علیرضا علیزاده) و سیدمهدی سیدصالحی( از دقیقه 78 مهدی ترابی)

سرمربی: مجید جلالی

کلید واژه ها : هفته دوازدهم - لیگ برتر - پرسپولیس - سایپا - میدواودی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.