زمان انتشار: ۱۳:۰۶ سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳
برگزاری کارگاه آموزشی لیگ قهرمانان آسیا در روز های 20 و 21 آذر
رئیس روابط بین الملل سازمان لیگ فوتبال ایران:

برگزاری کارگاه آموزشی لیگ قهرمانان آسیا در روز های 20 و 21 آذر

مدیر روابط بین الملل سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: کارگاه آموزشی لیگ قهرمانان آسیا در روز های 11 و 12 دسامبر برابر با 20 و 21 آذر با حضور مدیر تیم ، مدیر بازاریابی تیم و مدیر رسانه ای تیم و نمایندگان حاضر در لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، کسرایی گفت: برای حضور در این کارگاه مدیر تیم و مدیر رسانه ای تیم ها  باید همان افرادی باشند که در مسابقات روی نیمکت می نشینند.
کسرایی تاکید کرد: در صورت حضور نیافتن این افراد در کارگاه آموزشی لیگ قهرمانان  آسیا جریمه 5 هزار دلاری برای هر نفر و صادر نشدن ID کارت برای حضور در مسابقات در انتظار متخلفان  خواهد بود.
 مدیر روابط بین الملل سازمان لیگ فوتبال ایران بیان کرد:مدیر رسانه ای تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا باید مسلط به کار با کامپیوتر و زبان انگلیسی باشند.
وی افزود: باشگاه باید تمامی لوازم ورزشی مورد استفاده تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شامل پیراهن، شورت و جوراب ورزشی و همچنین دستکش و لباس دروازه بان را به همراه لباس دوم تیم برای تأیید AFC در کارگاه فوق به همراه داشته باشد.
لازم به ذکر است مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2015 20 آذر 93 در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی  برگزار خواهد شد.
همچنین ضروری است فرمها و اطلاعات ورودی به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2015 که باید ممهور به مهر و امضای دبیر کل فدراسیون فوتبال باشد نیز جهت انعکاس به  AFC  به سازمان لیگ ارسال شود.
بدیهی است کلیه مسئولیت ناشی از عدم تکمیل به موقع فرمها که منجر به حذف باشگاه از رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا شود نیز به عهده باشگاه خواهد بود.
کلید واژه ها : کارگاه آموزشی- لیگ قهرمانان آسیا - روز های 20 و 21 آذر-کسرایی-سازمان لیگ
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.