زمان انتشار: ۱۸:۳۸ دو شنبه ۷ مهر ۱۳۹۳
برگزاری سومین دوره کارگاه تربیت افسران کنترل دوپینگ

برگزاری سومین دوره کارگاه تربیت افسران کنترل دوپینگ

براساس اعلام کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال، سومین دوره کارگاه تربیت افسران کنترل دوپینگ فوتبال از روز سه شنبه مورخ 93/7/8 لغایت 93/7/11 به مدت چهار روز در محل آکادمی ملی فوتبال برگزار خواهد شد.

دکتر احمد هاشمیان در گفتگو با سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: در این کارگاه بیش از 30 پزشک به عنوان افسران کنترل دوپینگ تحت آموزش های استاندارد بین المللی مطابق با دستورالعمل های WADA و FIFA قرار خواهند گرفت و 8 تن از اساتید متخصص و دانشگاهی به عنوان مدرسین این گارگاه با کمیته پزشکی همکاری می کنند.
وی افزود: در پایان این کارگاه از شرکت کنندگان آزمون تئوری و عملی گرفته خواهد شد و افرادی که در این آزمون موفق به اخذ گواهینامه مر بوطه شوند در مأموریت های کنترل دوپینگ فوتبال، کمیته پزشکی فدراسیون را همراهی می کنند.
وی در ادامه گفت: کمیته پزشکی فدراسیون هر دو سال یک بار مطابق با استانداردهای بین المللی نسبت به برگزاری کارگاه آموزشی و تربیت افسران کنترل دوپینگ اقدام می کند.
این مقام مسئول افزود: در این دوره با تربیت بیش از 30 نفر افسر کنترل دوپینگ و بیش از60 دستیار کنترل دوپینگ، نیروی انسانی مورد نیاز جهت گسترش مأموریت های کنترل دوپینگ در فوتبال فراهم می شود و این امکان را به ما می دهد در سایر رده های لیگ فوتبال و همچنین لیگ فوتسال و لیگ های بانوان و ساحلی نیز فعالیت های کنترل دوپینگ گسترش یابد.
وی در پایان گفت: در روز پایانی این کارگاه، مراسم اختتامیه ویژه ای برگزار می شود که جزئیات بیشتر آن در روزهای آینده اعلام خواهد شد.  
           
کلید واژه ها : کمیته پزشکی - فدراسیون فوتبال -برگزاری - سومین دوره - کارگاه تربیت - افسران کنترل دوپینگ
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.