اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۵:۳۰ دو شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳
                    پیروانی: امیدی به موفقیت امیدها ندارم
پس از شکست ناامیدکننده امیدها برابر ویتنام

پیروانی: امیدی به موفقیت امیدها ندارم

سرمربی سابق تیم ملی امید می‌گوید با وضعیت فعلی هیچ امیدی به موفقیت این تیم در بازی‌های المپیک ندارد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایسنا

غلامحسین پیروانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شکست دور از انتظار 4 بر یک ایران برابر ویتنام در بازیهای آسیایی اینچئون گفت: فکر می‌کنم ویتنام بازی خوبی را جلوی ما ارائه داد. به هیچ وجه این شکست را گردن آقای وینگادا نمی‌دانم. ما هیچ تدارکات مناسبی برای این مسابقه‌ها نداشتیم اما تیمی مثل ویتنام کار و پیشرفت می‌کند. البته می‌پذیرم که به لحاظ نظم تیمی مشکل داشتیم اما شخص وینگادا مربی کوچکی نیست. او سرمربی تیم ملی عربستان و چند رده از تیم‌های پرتغال بوده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مقصر شکست سنگین ایران برابر ویتنام را فدراسیون می‌داند، اظهار کرد: من اسم نمی‌آورم اما با داشتن چند کمیته و کارگروه و شعار نمی‌توان تیم‌ ساخت. زمانی که من سرمربی تیم امید بودم باشگاه‌ها به ما بازیکن نمی‌دادند. همین الان هم این معضل وجود دارد و در نهایت تیم بدون تدارکات لازم به رقابت‌ها می‌رود.

پیروانی ادامه داد: با این وضعیت هیچ امیدی به المپیک ندارم و شکست برابر ویتنام را هم چیز عجیبی نمی‌دانم. تیم من به سختی ویتنام را 2 بر یک برد و روند پیشرفت آن‌ها به گونه‌ای بوده که امروز 4 گل به ما می‌زنند. اما صحبت آخر من این است که آیا درست است بازیکنی که به جام جهانی رفته این حرکت زشت را انجام دهد؟ من واقعا متاسفم از اینکه فوتبالمان به این روز افتاده است.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.