اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۴:۰۰ دو شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳
نظری جویباری:استقلال چه زمانی مشکل مالی نداشت؟/کرار قهر نکرد،مصدوم بود
ابتدای فصل به تیموریان پول دادیم نه حالا

نظری جویباری:استقلال چه زمانی مشکل مالی نداشت؟/کرار قهر نکرد،مصدوم بود

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: شما بگویید استقلال چه زمانی در این سال‌ها مشکل مالی نداشته ولی مشکل ما جدی نیست و به زودی حل می‌شود.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس

علی نظری جویباری در خصوص دیدار استقلال و فولاد خوزستان اظهار داشت: تیم شرایط خوبی دارد و ان شا‌الله هواداران به ورزشگاه بیایند و از استقلال حمایت کنند. فولاد تیم خوبی است و قطعا بازی سختی داریم ولی چشم انتظار مردم برای حمایت از استقلال هستیم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص وضعیت مالی باشگاه و اینکه ظاهرا این تیم مشکل مالی دارد گفت: شما به من بگویید استقلال چه زمانی مشکل مالی نداشته است؟ مطمئن هستم به زودی نیز این مشکل حل خواهد شد.

وی در خصوص اینکه شایعه شده کرار مصدوم نبوده و به خاطر عدم دریافت مطالبات خود در تمرینات شرکت نمی‌کرده به فارس گفت: اینگونه نیست، قهری در کار نبود. کرار مشکل آسیب دیدگی داشت و طبق توافق مبالغ او را تا امروز پرداخت کرده‌ایم.

وی تاکید کرد: آندرانیک تیموریان، محمد قاضی، میلاد فخرالدینی و محمدرضا خرسندنیا بازیکنانی هستند که تاریخ پرداخت بخشی از قرارداد آنها رسیده و طبق قولی که به آنها دادیم اولین پولی که برسد این نفرات در اولویت خواهند بود.

نظری جویباری در پاسخ به این سوال که مگر طلب تیموریان به تازگی پرداخت نشده گفت: این موضوع به خاطر این است که من مصاحبه کردم و گفتم پول تیموریان را قبلا داده‌ایم ولی دوستان نوشتند که مطالبات تیموریان امروز پرداخت شد. منظور من این بود که طلب تیموریان  قبلا پرداخت شده است و همان ابتدای فصل بخشی از پول وی را داده بودیم. به همین دلیل این شائبه به وجود آمده که ما تازه به این بازیکن پول داده‌ایم.

معاون ورزشی استقلال در پایان در خصوص آخرین وضعیت زمین کمپ مرحوم حجازی نیز گفت:زمین کمی مشکل پیدا کرده که مسئولان در حال مرمت آن هستند. به زودی نیز مشکل آن حل می‌شود و تیم به آنجا باز خواهد گشت.

انتهای پیام/ی

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.