اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۳۰ دو شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳
 	 		آقای سیاسی، سیاست شما تبعات دارد/درب خروج این‌بار روی پاشنه نچرخید

آقای سیاسی، سیاست شما تبعات دارد/درب خروج این‌بار روی پاشنه نچرخید

تغییر و تحولات در پرسپولیس آن هم از نوع سیاسی بالاخره در پرسپولیس اعمال شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت باشگاه خبر نگاران جوان ب

پس از اینکه علی دایی به سرعت برق و باد از پرسپولیس کنار گذاشته شد و سریعترین سرمربی‌ سال‌های اخیر پرسپولیس یعنی حمید درخشان معرفی شد باز هم یک تغییر به فاصله چندین دقیقه صورت گرفت و مدیر عامل که انگار خنثی‌ترین عامل پرسپولیس محسوب شده بود کنار گذاشته شد و قائم مقام رویانیان بر صندلی ریاست نشست.

 
 


 عده‌ای تمامی این تغیرات را منتسب به سیاسی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس می‌دانند و معتقدند که وی با سلیقه شخصی خود، دایی و رحیمی را برکنار کرد و عده‌ای هم پارافراتر‌ گذاشته‌اند و وزارت ورزش و جوانان را در این تغییرات دخیل می‌دانند و البته این موضوع عنوان شده است که برکناری‌ها فقط با رای سه نفر در باشگاه پرسپولیس انجام شده است.


  


روی سخن ما با آقای سیاسی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس است،این که همیشه گفته می‌شود ورزشی‌ها باید در ورزش مدیریت کنند را قبول نداریم اما شما کاری انجام دادید که به طور مستقیم حرف این عده را به کرسی بنشانید چرا که با یک اقدام، دانسته یا ندانسته بحران عظیمی را برای یک تیم میلیونی بوجود آوردید. اگر بگوئیم نمی‌دانستید که چه تبعاتی این تغییرات دارد گزاف گفته‌ایم چرا که هر عقل سلیمی می‌داند پرسپولیس و شخص دایی که به گفته خودتان اسطوره‌ای در فوتبال کشور است مگر کم هوادار دارند که راحت از هر تصمیم شخصی شما بگذرند؟

 و اگر بگوییم دانسته این کار را کردید پس مطمئن باشید که تبعات آن خیلی زود دامن شما را خواهد گرفت؟


  


 تجربه نشان داده که تیمی مثل پرسپولیس با این شرایطی که بسته شده است نه تنها با درخشان بلکه مورینیو و آنجلوتی هم نمی‌توانند آن را جمع کنند و تبعات کار این روزهای شما آن روزها گریبان‌تان را می‌گیرد.

آقای سیاسی فراموش کردید که درب خروج هم یک پاشنه دارد و دایی باید از این درب خارج شود و شما این درب را روی پاشنه نچرخاندید و اظهر و من‌الشمس است که روزی این در بدون پاشنه، برای شما خواهد چرخید هرچند که چند صباحی چند تصمیم چندان ناپسند شما، چندی پرسپولیس را متضرر کرد و این هم به خاطرات می‌پیوندد. درب خروج برای دایی از سمت مخالف عرف پیچید و برای شما هم همین خواهد بود.

 


و اما در مورد عده‌ای که معتقدند وزیر ورزش و جوانان امسال شاخ خود را بر پشت پرسپولیس فرو کرده تا این تیم نتیجه نگیرد و تغییرات پرسپولیس هم با دستور وزارت از سوی رحیمی عنوان شد باید گفت: پرسپولیس و استقلال هر دو فرزندان وزارت ورزش هستند و فرزند هرچند ناخلف هم باشند فرزند، فرزند ست و بعید می‌دانم با این همه طرح‌ها و پروژه‌های کلان ورزش با شناختی که از گودرزی داریم وارد این قضایا شود اما معذرت‌خواهی سیاسی از دایی و واکنش وزارت ورزش به نوع برکناری دایی شاید فرار به جلو برای وزارت بود و البته تمامی این قضایا نمی‌تواند دلیلی بر این اقدام ناشایست در نحوه برکناری علی دایی باشد.


 


این روزها می‌گذرد و آینده زیاد دور نیست شاید درب خروج شما هم مخالف عرف چرخید روی پاشنه نبود اما هنوز هم مشخص نیست که این اقدام شما ندانسته بود،‌ دانسته بود، دستوری بود، صلاح پرسپولیس بود، درست بود، غلط بود.... 

آقای سیاسی سیاست شما تبعات دارد از هر دست بدهی از همان دست می‌گیری!

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.