اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۵:۳۰ شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳
 	 		اطراف تیم و باشگاه نباشید!
قلعه نویی خطاب به چند پیشکسوت استقلال:

اطراف تیم و باشگاه نباشید!

قلعه نویی به عنوان سرمربی استقلال سعی دارد که آرامش را در تیم حاکم کند و حواشی و مشکلات را از تیم دور سازد به همین دلیل وی از چند پیشکسوت تیم خواسته است اطراف باشگاه و تیم نباشند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت باشگاه خبر نگاران جوان به گزارش ؛سرمربی تیم استقلال در جریان تمرینات این تیم خواستار این شده است که نظم و آرامش در تیم حاکم شود و اعضای تیم با وضعیت ایده‌آل خود را برای ‌بازی‌های آینده آماده سازند به همین دلیل وی قوانین خاصی را در تیم حاکم کرده که رعایت آن اجباری است.

گفتنی است قلعه نویی از ورود افراد متفرقه به زمین تمرین استقلال جلوگیری کرده و خواستار این شده است که تنها افراد شاغل در تیم که در تیم و باشگاه سمت دارند آبی‌ها را همراهی کنند.

این در حالی است که برخی از قدیمی‌های تیم در تمرینات حاضر شده و استقلال را یاری می کنند اما سرمربی استقلال مانع این اتفاق شده  و بصورت مستقیم از این افراد خواسته است که در تمرینات حاضر نشوند و تیم را وارد مشکلات جدید نکنند.

شایان ذکر است، سرمربی آبی‌ها اعلام کرده است در مورد وضعیت تیم با هیچ کس شوخی و تعارف ندارد و هر اقدامی که به نفع تیم باشد آن را انجام می دهد به همین دلیل از این عده خواسته است تا اطراف تیم و باشگاه نباشند.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.