اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۴:۳۰ شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳

مرفاوی: مسئولان صبا همدل نیستند/ شاید کسانی نخواهند من در صبا باشم

سرمربی صبای قم معتقد است یکدلی در تیمش وجود ندارد و می‌گوید از وقتی استعفایش را پس گرفته و به تمرینات برگشته است، هیچکدام از مسئولان تیم به تمرینات این تیم سر نزده‌اند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایسنا

صمد مرفاوی درباره شکست تیمش برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: ما بازی خوبی را در نیمه اول به نمایش گذاشتیم. فرصت‌های خوب گلزنی داشتیم اما مهاجمان ما توپ‌ها را به گل تبدیل نکردند. در میانه بازی هم یک ضربه پنالتی را از دست دادیم که معتقدم اگر آن پنالتی به گل تبدیل می‌شد نتیجه بازی هم تغییر می‌کرد.

وی افزود: در نیمه دوم سعی کردیم بازی را کنترل کنیم اما متأسفانه در این امر ناموفق بودیم و در نهایت بازی را واگذار کردیم. معتقدم در خط دفاع عملکرد ضعیفی داشتیم و باید بهتر از این کار کنیم.

مرفاوی در پاسخ به این سؤال که عدم حضور پیروز قربانی در تیم علت فنی دارد، گفت: مطمئناً همین‌طور است. من مشکلی با شخصی ندارم و هر بازیکنی که خوب تمرین کند و از آمادگی بالایی برخوردار باشد در ترکیب تیم قرار خواهد گرفت. در تمرینات گذشته به این نتیجه رسیدم که پیروز آمادگی لازم را ندارد، باید بیشتر تمرین کند تا به ترکیب اصلی بازگردد.

وی به بازی هفته آینده تیمش برابر سپاهان اشاره کرد و گفت: در هفته دهم یک بازی سخت مقابل سپاهان داریم. سپاهان تیم پرمهره و مدعی قهرمانی است اما ما تلاش می‌کنیم که یک بازی خوب و جوانمردانه مقابل این تیم انجام دهیم. از زمانی که کادر فنی سپاهان تغییر کرده نوع بازی این تیم هم عوض شده است البته ما بازی قبلی آنها را آنالیز می‌کنیم تا با شناخت کامل مقابل این تیم قرار بگیریم.

صمد مرفاوی پس از تساوی تیمش برابر راه‌آهن در هفته هشتم لیگ برتر از سمتش استعفا کرد اما پس از اینکه به جلسه هیات مدیره باشگاه دعوت شد استعفایش را پس گرفت و به تمرینات بازگشت. او درباره این موضوع گفت: هیات مدیره جلسه‌ای برگزار کرد و من هم به آن جلسه رفتم و مشکلاتم را مطرح کردم. خوشبختانه آقای غمخوار دید خوبی نسبت به مشکلات داشتند و قول‌هایی برای حل آن‌ها دادند در نهایت هم قرار بر این شد که به تمرینات باز گردم.

وی اضافه کرد: از وقتی به تمرینات بازگشته‌ام هیچ‌کدام از مسئولان باشگاه به تمرین ما نیامده‌اند تا ببینند ما چه مشکلاتی داریم. ما نیاز به همدلی داریم اما این همدلی از سوی مسئولان باشگاه وجود ندارد. از وقتی به تمرینات بازگشته‌ام به غیر از سرپرست باشگاه هیچ کسی را ندیده‌ام. اگر می‌خواهیم موفق شویم باید میان همه مجموعه باشگاه همدلی وجود داشته باشد.

مرفاوی در پاسخ به این سؤال که چه مشکلاتی باعث شد که استعفا دادید گفت: نمی‌خواهم بیش از این موضوع را باز کنم اما تاحدودی مشکلات حل شده است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در قم اسکان خواهید داشت، گفت: من کماکان راه تهران تا قم را می‌روم و می‌آیم و قرار نیست در قم بمانم اما مساله اصلی من رفت‌و‌آمد قم تا تهران نیست بلکه عدم همدلی میان مجموعه باشگاه است البته شاید کسانی هم باشند نخواهند من در صبا باشم با این حال من کارم را انجام می‌دهم و تلاش می‌کنم صبا را به بهترین جایگاه برسانم.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.