اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۳۰ شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳
گودین: ترک اتلتیکو خیلی سخت است

گودین: ترک اتلتیکو خیلی سخت است

مدافع میانی اتلتیکومادرید اعلام کرد که ترک این تیم برایش بسیار سخت است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس

دیگو گودین اعلام کرد پس از اینکه در سال 2010 به اتلتیکومادرید آمده، هرگز به رفتن از این باشگاه فکر نکرده است.

بازیکن 28 ساله اظهار داشت: از لحظه اول که به این تیم آمدم، رسانه‌ها به من گفتند که پیشنهاداتی داشتم. من هرگز چیزی نمی‌دانستم. امسال درست است که پیشنهاداتی داشتم اما بگذارید شفاف باشم: با وجود اعتمادی که سیمئونه به من دارد و حرف‌هایی که درباره من می‌زند، چیزهایی که رئیس باشگاه و هواداران به من دادند و احساسی که نسبت به این باشگاه دارم، ترک این تیم بسیار سخت است.

وی ادامه داد: درست است که فوتبال یک شغل است و باید کار کنید تا پول دربیاورید اما وقتی احساسات بسیار زیادی شما را درگیر کنند، عوض کردن تیمتان برای اینکه کمی پول بیشتری کسب کنید، بسیار سخت است.

گودین خاطرنشان کرد: به همه بازیکنان و تصمیماتشان احترام می‌گذارم اما این هم احساس من است. تصمیم گرفتم بمانم و امیدوارم که سال‌ها در این تیم حضور داشته باشم. مسئله مهم این است که هسته تیم را حفظ کنیم که به باشگاه ثبات می‌دهد. اکنون این طبیعی به نظر می‌رسد اما سخت‌ترین بخش حفظ ثبات تیم است.

وی اضافه کرد: فراز و فرودهای زیادی در اتلتیکو داشتم و بهترین‌ها و بدترین‌ها را به دست آوردم. افتخاراتی به دست آوردم اما در برخی بازی‌ها هم شکست خوردیم و لیگ قهرمانان اروپا را از دست دادیم. با ورود سیمئونه، تیم ثبات پیدا کرد و سپس افتخارات مهمی کسب کردیم.

مدافع اتلتیکو افرود: خط میان پیروزی و شکست همیشه باریک است و پیروزی به شما اعتبار، ثبات و دوام می‌دهد.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.