اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۳۰ شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳
کلانتری: پنالتی نزدم، توپ گل نشد، نتیجه هم نگرفتیم/ صبا به خودش باخت
پول؛ تنها شوکی که می‌تواند به تیم کمک کند

کلانتری: پنالتی نزدم، توپ گل نشد، نتیجه هم نگرفتیم/ صبا به خودش باخت

هافبک تیم فوتبال صبا گفت: از اینکه ضربه پنالتی را نزدم دلخور شدم، توپ گل نشد و نتیجه هم نگرفتیم از این مسئله ناراحت شدم.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس

ایوب کلانتری در خصوص شکست 2 بر یک تیم فوتبال صبا مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: ما خودمان به خودمان باختیم،‌تصمیمات احساسی بازیکنان باعث شد که در بازی که به راحتی می‌توانستیم پیروز شویم نتیجه را واگذار کنیم.

وی در خصوص درگیری که به علت زدن ضربه پنالتی بین او و احمد حسن‌زاده به وجود آمد، تصریح کرد: درگیری نبود. به هر حال کادر فنی صلاح دانست به علت اینکه حسن‌زاده گل اول را به ثمر رسانده بود و روحیه داشت، پنالتی هم بزند. من در این موارد دخالتی نمی‌کنم. کمی ناراحت شدم زیرا دو پنالتی قبلی را تبدیل به گل کرده بودم و در این دیدار پنالتی را من نزدم، گل هم نشد و نتیجه هم نگرفتیم.

هافبک تیم فوتبال صبا در مورد اینکه استعفای صمد مرفاوی شوکی به تیم وارد نکرده،‌ تاکید کرد: تنها شوکی که می‌تواند به تیم کمک کند، پول است. درست است که بازیکنان جدید 20 درصد قرارداد خود را دریافت کردند اما بازیکنان قدیمی تنها پول‌های گذشته خود را دریافت کردند و این مسئله دردی را دوا نمی‌کند زیرا چاله‌های گذشته را پر کرده‌اند. امیدوارم مسئولان هر چه زوتر به تیم رسیدگی کنند تا بازیکنان با انگیزه در تمرینات حاضر شوند.

کلانتری در خصوص مشکل رفت و آمد بازیکنان یادآور شد:‌ من در تهران زندگی می‌کنم و البته یکی دو روز پیش از بازی به قم می‌روم و در آنجا مستقر می‌شوم امیدووارم این مسئله هم هر چه زودتر برطرف شود و برخی بازیکنان با مشکل در تمرینات حاضر نشوند.

وی در مورد اینکه هفته آینده باید در اصفهان به مصاف سپاهان بروند، گفت: همه بازی‌های لیگ برتر سخت است. تیم آسان در لیگ وجود ندارد و امیدوارم بتوانیم مقابل این تیم نتیجه بگیریم.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.