اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۳۰ شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳
            نویدکیا: امیدوارم کرانچار به مربیگری در فوتبال ایران ادامه دهد

نویدکیا: امیدوارم کرانچار به مربیگری در فوتبال ایران ادامه دهد

اصفهان - ایرنا - سرگروه تیم فوتبال سپاهان ابراز امیدواری کرد که کرانچار سرمربی مستعفی این تیم در فوتبال ایران باقی بماند و به مربیگری در کشورمان ادامه دهد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا

آیین تکریم زلاتکو کرانچار سرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان بدون حضور این مربی امروز( شنبه) در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

« محرم نویدکیا » در این آیین اظهار کرد: کرانچار می تواند به ارتقای فوتبال ایران کمک و جوانان زیادی را به فوتبال کشور معرفی کند.

وی افزود: صحبت کردن در مورد کرانچار برای من بسیار سخت است و سپاهان روزهای خوبی را با این مربی کروات سپری کرد.

وی به نمایندگی از بازیکنان تیم فوتبال سپاهان گفت : کرانچار را خیلی دوست داریم و این مربی کروات در مدت مربیگری خود در سپاهان مطالب زیادی را به شاگردان خود آموخت.

همچنین در این آیین « رضا چلنگر» مترجم کرانچار به نمایندگی از این سرمربی مستعفی تیم فوتبال سپاهان سخنرانی کرد.

وی گفت: کرانچار در پیامی گفته است ، هر کجا باشم قلبم برای سپاهان و مردم اصفهان می تپد. سه سال بسیار زیبا و خاطره انگیز را در کنار سپاهان و مردم اصفهان سپری کردم و هرگز این خاطرات شیرین را از یاد نخواهم برد.

چلنگر قبل از آغاز سخنان خود به غیبت کرانچار در این مراسم اشاره کرد و گفت: با هم قرار گذاشته بودیم که صبح امروز در این برنامه شرکت کنیم اما کرانچار صبح امروز به من اعلام کرد که در اصفهان حضور ندارد و جمعه شب به تهران سفر کرده است.

وی افزود: کرانچار هم اکنون در تهران حضور دارد و در تماس تلفنی به من اعلام کرد که پیام او را اعلام کنم.

کرانچار روز دوشنبه از مربیگری تیم فوتبال سپاهان کناره گیری کرد و حسین فرکی به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی شد.

در این آیین اعضای هیات مدیره سپاهان و بازیکنان این تیم حضور داشتند و با توجه به نبودن کرانچار ، لوح تقدیر و هدایای درنظر گرفته شده برای این مربی به « رضا چلنگر » مترجم وی که به نمایندگی از این مربی کروات شرکت کرده بود ، اهدا شد.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.