اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۰۰:۴۰ پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳
تیموریان: روز استقلال نبود
بازی قابل قبولی انجام دادیم

تیموریان: روز استقلال نبود

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: من تازه از جام جهانی آمده‌ام و به همین دلیل برای بازگشت به شرایط آرمانی نیاز به زمان دارم.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس

آندرانیک تیموریان پس از شکست 2 بر صفر استقلال مقابل نفت اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی قابل قبولی انجام دادیم اما متأسفانه روز ما نبود گل زود هنگامی دریافت کردیم اما چند بار به تیرک زدیم به هر حال زیبای‌هایی فوتبال همین است امیدوارم در ادامه لیگ این شکست را جبران کنیم هرچند که دو مصدوم داشتیم که با اضافه شدن آنها شرایط بهتر خواهد شد.

وی در مورد اینکه گل ثانیه 40به تیم شوک وارد نکرده تأکید کرد: هر تیمی در این وقت گل بخورد سرد می‌شود ما می‌خواستیم به بازی برگردیم بیک‌زاده در ضربه سری که می‌خواست بزند با تیر برخورد کرد امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم جبران کنیم.

هافبک استقلال در مورد اینکه پس از تعویضش در کنار زمین بازیکنان را هدایت می‌کرد و یاد علی کریمی را زنده کرده بود، گفت: به هر حال بازیکنانی که در زمین بازی می‌کنند هم‌بازی‌های خودم هستند و زحمت می‌کشند من به آنها احترام می‌‌گذارم و مثل همه بازیکنان که دلسوز هستند من هم دلسوز بازیکنانی هستم که در زمین هستند به هر حال از بیرون زمین مسائلی دیده می‌شود که گفتنش خارج از لطف نیست.

وی در مورد اینکه آیا به شرایط آرمانی رسیده و در بازی‌ها تعویض می‌شود، گفت: به هر حال من تازه از جام جهانی آمدم فشار آن بازی‌ها روی بازیکنان بوده اتفاق خاصی رخ نداده است بازیکنانی که در جام جهانی بازی کردند حتی آنهایی هم که به میدان نرفتند کم کم به تیم‌هایشان اضافه می‌شوند. ما 4 ماه در اردو بودیم و امیدوارم هرچه زودتر به شرایط آرمانی بازگردم و مثمرثمرتر باشم.

تیموریان در مورد اینکه حاج محمدی معتقد بوده تیموریان با کف پایش روی پای او رفته گفت: او نظر خود را گفته به هر حال در فوتبال این اتفاقات رخ می‌دهد من هم با قدرت بازی می‌کنم اگر خطایی بود داور حتماً اعلام می‌کرد.

وی در خصوص تمدید قرارداد کی‌روش اظها نظر کرد و گفت: در مورد مسائل باشگاهی صحبت می‌کنم نه ملی.

انتهای پیام/ی

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.