اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۰۰:۴۱ پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳
استیلی: هدف‌مان پیروزی برابر تراکتور است

استیلی: هدف‌مان پیروزی برابر تراکتور است

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن تهران با تاکید بر اینکه تراکتورسازی تیمی با برنامه است، گفت: هدف‌مان برابر تراکتورسازی برد است، ولی اگر به یک امتیاز این بازی نیز دست پیدا کردیم، خوشحال می شوم.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت مهر

حمید استیلی عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی برابر تراکتورسازی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تراکتورسازی تیم خوب و منسجمی است، ادامه داد: رسول خطیبی امسال نتایج خوبی برای این تیم پرطرفدار گرفته و عملکرد مناسبی داشته که باید به او تبریک گفت.

وی با تاکید بر اینکه گرفتن یک امتیاز هم برای راه‌آهن در تبریز و مقابل هواداران پرشور تراکتورسازی خوب است، اظهار کرد: هدف‌مان برابر تراکتورسازی برد است، ولی اگر به یک امتیاز این بازی نیز دست پیدا کردیم، خوشحال می‌شوم.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن تهران با اشاره به وجود چندین بازیکن مصدوم در تیمش و غیبت آنها در برابر تراکتورسازی، افزود: حامد نورمحمد، ابراهیم کریمی، شیث رضایی و مهدی زارعی مصدوم هستند و من از بازی دادن به جوانان هراسی ندارم.

استیلی در این خصوص ادامه داد: ولی تلاش می کنیم این بازیکنان را به بازی‌های بعدی لیگ برسانیم تا با تمام قوا به مصاف حریفان برویم.

وی همچنین در خصوص وضعیت مدیریت این باشگاه گفت: هنوز وضعیت مالکیت باشگاه راه آهن مشخص نشده است و امیدوارم این شرایط در سریع ترین زمان ممکن حل و فصل شود.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن تهران گفت: من فقط یکی از سهامداران باشگاه راه آهن هستم و باشگاه هیات مدیره و کمیته فنی دارد.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.