اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۲۰:۲۴ پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳
برنامه کامل مرحله يک‌ چهارم رقابتهاي نوجوانان آسيا

برنامه کامل مرحله يک‌ چهارم رقابتهاي نوجوانان آسيا

برنامه کامل دیدارهای مرحله یک‌چهارم نهایی شانزدهمین دوره رقابتهای فوتبال قهرمانی نوجوانان (زیر 16 سال) آسیا با صعود تیم سوریه به جمع 8 تیم برتر جام مشخص شد، جایی که روز یکشنبه نوجوانان ایران به مصاف ک

مرحله گروهی شانزدهمین دوره رقابتهای فوتبال قهرمانی نوجوانان (زیر 16 سال) آسیا عصر پنجشنبه با صعود سوریه از گروه D به عنوان آخرین تیم راه یافته به جمع 8 تیم برتر آسیا به پایان رسید و تیم‌های حاضر در مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات، چهره حریفان خود را شناختند.

به گزارش مهر، بر اساس نتایج بدست آمده، از گروه A دو تیم کره‌جنوبی و مالزی راهی مرحله بعدی شدند و تایلند میزبان جام با قرار گرفتن در رده سوم این گروه، از گردونه مسابقات کنار رفت. در گروه B هم تیم استرالیا که در روز پایانی برابر ژاپن به پیروزی 4 بر 2 رسیده بود، به عنوان تیم نخست و ژاپن به عنوان تیم دوم راهی مرحله حذفی شدند.

این نتایج باعث شد که در مرحله یک‌چهارم نهایی تیم فوتبال کره‌جنوبی به مصاف ژاپن برود و استرالیا رودرروی مالزی قرار بگیرد. تیم‌های برنده این دو بازی ضمن کسب جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی، به جام جهانی 2015 شیلی هم صعود می‌کنند.

در گروه C هم ازبکستان و کره‌شمالی حریفان خود را در روز پایانی مغلوب کردند تا به ترتیب به عنوان تیم‌های برتر گروه به مرحله دوم برسند. ایران نیز در گروه D هرچند برابر سوریه شکست خورد اما به لطف پیروزی در دو مسابقه نخست، به مرحله دوم صعود کرد. سوریه هم به عنوان تیم دوم گروه به جمع 8 تیم برتر جام راه یافت.

در این شرایط تیم نوجوانان ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف کره‌شمالی می‌رود و ازبکستان هم از سوریه پذیرایی خواهد کرد. تیم‌های پیروزی این دو مسابقه هم ضمن کسب جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی، به جام جهانی 2015 شیلی هم صعود می‌کنند.

با توجه به دیدارهای مرحله یک‌چهارم نهایی، باید تقابل ایران با کره‌شمالی و کره‌جنوبی با ژاپن را مهمترین دیدارهای این روز برشمرد ولی کار دو تیم استرالیا و ازبکستان برای صعود به جمع 4 تیم برتر جام و جام جهانی را بسیار ساده برشمرد.

برنامه دیدارهای مرحله یک‌چهارم نهایی و دیدارهای پایانی شانزدهمین دوره مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان (زیر 16 سال) آسیا به شرح زیر است:
یکشنبه - 23/06/93
بازی شماره یک: کره‌جنوبی - ژاپن، ساعت 13:00، ورزشگاه راجا مانگالا
بازی شماره 2:  استرالیا - مالزی، ساعت 13:00، ورزشگاه مانگ تانگ
بازی شماره 3:  ازبکستان - سوریه، ساعت 17:30، ورزشگاه راجا مانگالا
بازی شماره 4: ایران - کره‌شمالی، ساعت 17:30، ورزشگاه مانگ تانگ

مرحله نیمه نهایی:
چهارشنبه - 26/06/93

بازی شماره 5: برنده بازی شماره یک - برنده بازی شماره 3، ساعت 12:30، ورزشگاه راجا مانگالا
بازی شماره 6: برنده بازی شماره 2- برنده بازی شماره 4، ساعت 16:30 ورزشگاه راجا مانگالا

دیدار فینال:
شنبه - 29/06/93

برنده بازی شماره 5 - برنده بازی شماره 6، ساعت 14:30 ورزشگاه راجا مانگالا

کلید واژه ها : مرحله يک‌ چهارم - رقابتهاي نوجوانان آسيا
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.