اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۸:۰۰ پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳

انتقاد تند کاپیتان دورتموند از بایرن

کاپیتان دورتموند سکوت خود را شکست و به انتقاد تند از سیاست بایرن مونیخ پرداخت. او می‌گوید سران بایرن تلاش می‌کنند تا دورتموند را تضعیف کنند.


به گزارش ایسنا، این یک قاعده در فوتبال آلمان است و آن اینکه هر بازیکنی در لیگ این کشور بدرخشد بایرن مونیخ تلاش می‌کند تا او را جذب کند. دورتموند بیشترین قربانی را در این یکی، دو سال اخیر داشته است. باواریایی‌ها فصل قبل توانستند ماریو گوتسه ستاره خط حمله دورتموند را شکار کنند و در فصل تابستانی امسال هم لواندوفسکی دیگر مهاجم این تیم را جذب کردند و الان هم می‌خواهند تا مارکو رویس دیگر ستاره خط حمله دورتموند را به خدمت گیرند تا مثلث خطرناک این تیم را اینگونه از کار بیندازند.

مت هوملس الان یکی از بهترین بازیکنان دورتموند است و بازوبند کاپیتانی را در این تیم به بازو می‌بندد. هوملس هم از تیم‌های زیادی پیشنهاد دارد اما ترجیح داده تا در دورتموند بماند. او بدون شک به بایرن مونیخ نخواهد رفت چرا که از سران این تیم حسابی دل پری دارد. هوملس به انتقاد از بایرن پرداخت و گفت: باشگاه باین مونیخ در این چند سال اخیر همواره تلاش کرده تا باشگاه ما را ویران و تضعیف کند. بایرن در این چند سال اخیر همواره به خاطر ما به عذاب افتاده به همین خاطر تلاش می‌کند تا تیم ما را تضعیف کند. به خیانت رومینیگه نگاه کنید که چگونه دارد درباره قرارداد رویس صحبت می‌کند. این مسئله چه ربطی به او دارد.

بایرن در این دو، سه سال در بیشتر اوقات توانسته در رویارویی با دورتموند پبروز از میدان خارج شود اما هوملس می‌خواهد این پیروزها را ناچیز جلوه دهد. او گفت: شما در نظر بگیرید که اگر در فینال لیگ قهرمانان اروپا داور دانته را اخراج می‌کرد چه اتفاقی می‌افتاد. بدون شک ما پیروز از میدان خارج می‌شدیم. اما داور در آن صحنه تنها یک کارت زرد به دانته داد. داور اگر گل ما را در دیدار فینال جام حذفی قبول می‌کرد چه اتفاقی می‌افتاد. بدون شک ما پیروز میدان بودیم. بنابرین می‌توانیم نتیجه بگیریم که در این دو جام دورتموند شایسته قهرمانی بود نه بایرن.

هوملس که سابقه حضور در بایرن را هم دارد درباره این سوال که چرا از بایرن جدا شد تا برای دورتموند بازی کند، اینگونه پاسخ داد: اگر در سال 2007 بایرن با 12 میلیون یورو برنو را جذب نمی‌کرد من در این تیم می‌ماندم اما این فوتبال است و دیگر نباید به آن سال فکر کرد. می‌خواهم به همه بگویم که من مجبور شدم تا به طرف خوشبختی بروم چرا که پیوستنم به دورتموند بهترین اتفاق بود. حداقل در دورتموند تا سال 2017 باقی خواهم ماند.
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.