اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۷:۳۰ پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳
            مربی پیکان: بازی مقابل ذوب آهن سخت و حساس است

مربی پیکان: بازی مقابل ذوب آهن سخت و حساس است

مربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: بازی حساس و سختی مقابل ذوب آهن اصفهان پیش رو داریم.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا

به گزارش ایرنا، کریم قنبری روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم پیکان تهران و ذوب آهن اصفهان افزود: این بازی برای تیم ما و حریف مهم است.

وی اظهار کرد: در این شرایط امتیاز جمع کردن برای هر تیمی سخت است و امیدوارم فردا بازی زیبا و خوبی را شاهد باشیم.

نامبرده با بیان اینکه هفته گذشته اولین برد را مقابل فولاد خوزستان به دست آوردیم، اضافه کرد: برای بازی فردا تیم ما وضعیت جسمانی، روانی و روحی خوبی دارد.

سرمربی پیکان افزود: بازیهای قبلی را نیز می توانستیم ببریم اما شرایط همراه با داوری ها جوری رقم خورد که این اتفاق نیفتاد.

قنبری گفت: در بازی فردا سید علی حسینی در دفاع راست ما مصدوم است و حضور ندارد و وحید حیدری هم همراه تیم ملی امید در چین بسر می برد.

مربی تیم فوتبال پیکان تهران با اشاره به اینکه تیم پیکان به آینده امیدوار است، اظهار کرد: در بازیهای گذشته امتیازات زیاد از دست دادیم ولی با پشتیبانی مدیریت و نفرات خوب پیکان شرایط بهتر می شود.

قنبری گفت: تیم پیکان روند رو به رشد دارد و بعد از بازی با استقلال بهتر بازی کردیم و مطمئن بودیم که نه در هفته ششم ولی در هفته سوم و چهارم بهتر می شویم اما کمی دیر شد.

وی افزود: نفرات با تجربه ای مانند رحمتی، نصرتی، میلاد نوری، فشنگچی و ساموئل به ما اضافه شدند و با تلفیق آنها با جوانان روند رو به رشد خود را ادامه می دهیم.

دیدار تیمهای فوتبال ذوب آهن اصفهان و پیکان تهران از هفته هشتم لیگ برتر باشگاههای کشور عصر فردا (جمعه) در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار می شود.

پ/8114/607**1436

/*
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.