اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۷:۳۰ پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳

شاهرودي:درخشان‌با کدام رزومه‌به‌پرسپوليس‌آمد

شاهرودي که خودش از منتقدان علي دايي بود و معتقد بود که او بايد از پرسپوليس استعفا دهد، بعد از حضور درخشان در پرسپوليس عنوان کرد که او گزينه مناسبي براي پرسپوليس نبوده و رزومه قابل قبولي ندارد.


رضا شاهرودی بازیکن سابق پرسپولیس در مورد جدایی علی دایی به "ورزش سه" گفت:« نتایج اخیر پرسپولیس خوب نبود. من خودم از منتقدان علی دایی بودم و معتقد بودم که او خودش باید از پرسپولیس استعفا دهد. اما راهی که باشگاه برای جدایی دای در پیش گرفت، اصلا درست نبود.به هر حال علی دایی سالها برای پرسپولیس و تیم ملی بازی کرده و باید با او بهتر رفتار می کردند. من از آقای درخشان تعجب می کنم که چطور وقتی غیر فوتبالی ها تصمیمی گرفتند. او که سالها در فوتبال بوده قبول کرده که در حالی که دایی در تمرین هست، به درفشی فر برود .»

شاهرودی ادامه داد« اخبار نشان داد که هواداران پرسپولیس در جلوی در ورزشگاه یک سری طرفدار دایی بودند و عده ای هوادار درخشان و علیه هم شعار می دادند.من برای هوادارانی که تاز دور و نزدیک به سر تمرین و بازی می آیند ، دلم می سوزد. این راهش نبود که دو روز قبل بازی مربی را عوض کنند و اینطور مربی و هوادارها را مقابل هم قرار بدهند. حالا اگر این این حواشی به مستطیل سبز کشیده نشود. دیدار با تیم ته جدولی نفت، با وجود سختی می تواند برای پرسپولیس امتیاز آور باشد.»

شاهرودی با اشاره به اینکه درخشان گزینه مناسبی برای پرسپولیس نیست، افزود:« درخشان در گذشته مربی پرسپولیس بود. اما وقتی که دایی مربی این تیم است. باید برای جایگزینی او مهره ای همتراز با دایی بیاوریم.نه حمید درخشان! او رزومه قشنگی در فوتبال ندارد.در هر تیمی بوده نتیجه نگرفته.آخر با چه پیشینه ای او را به پرسپولیس آوردند؟من فکر می کردم یک مربی خارجی را بیاورند.فکر نمی کنم با این انتخاب و حواشی که به وجود آمده پرسپولیس نتیجه بگیرد.»
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.