اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۷:۰۰ پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳
            مربی سایپا: سه امتیاز بازی با ملوان برای هر دو تیم مهم است

مربی سایپا: سه امتیاز بازی با ملوان برای هر دو تیم مهم است

انزلی - ایرنا - مربی تیم فوتبال سایپا کسب سه امتیاز دیدار مقابل ملوان را برای هر دو تیم با اهمیت دانست.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایسنا

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با پیکان اظهار کرد: فردا بازی مهمی برای ماست و گرفتن سه امتیاز برای ما اهمیت بسیاری دارد. با توجه به تمرینات خوبی که داشته‌ایم و انگیزه‌ بالایی که در بازیکنان به‌وجود آورده‌ایم می‌دانم که می‌توانیم فردا نتیجه خوبی را به دست بیاوریم.

وی با اشاره به اینکه سانتوس محروم است و سینا عشوری به علت ابطال کارت معافیت خدمتش نمی‌تواند تیم را همراهی کند افزود: ما باید از بازیکنان جوانی برای پر کردن جای سانتوس و عشوری استفاده کنیم که یکی از این بازیکنان حق‌وردی است. وی 21 سال سن دارد و تا به حال به طور رسمی برای ذوب‌آهن بازی نکرده اما در تمرینات بسیار خوب کار کرده و می‌تواند از عهده چنین پستی بربیاید.

وی درباره به برخی شایعات مبنی براینکه بازی فردای ذوب‌آهن اولتیماتوم برای گل‌محمدی است و اگر نتیجه لازم را کسب نکند سمت خود را از دست خواهد داد، افزود: چنین چیزی نبوده است و در جلسه‌ای که مدتی پیش با هیات مدیره ذوب‌آهن داشتیم به من اولتیماتومی ندادند و کماکان حمایت خود را از من نشان می‌دهند. ما از لحاظ کیفی و فنی خوب هستیم و تنها مشکل ما نتیجه‌ نگرفتن است و امیدوارم این مشکل هم با تمرینات خوبی که انجام داده‌ایم برطرف شود و نتیجه خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این سؤال که تیم ذوب آهن 14 میلیارد تومان هزینه کرده است، آیا خریدهای ذوب‌آهن با این 14 میلیارد مناسب بوده یا خیر خاطرنشان کرد: اکثر تیم‌های لیگ برتر بالای 10 میلیارد تومان هزینه کرده‌اند و این هزینه متوسطه‌ همه تیم‌ها است و ما تا آنجا که توانسته‌ایم بازیکنان مختلفی را گرفته‌ایم مثل قنبری در دفاع چپ و خرید حسن‌زاده برای خط حمله که متأسفانه حسن‌زاده به علت حادثه‌ای که برایش رخ داد دستش آسیب دید و به تازگی به شرایط آرمانی رسیده است.

سرمربی ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: هم در دفاع و هم در حمله خوب کار کرده‌ایم اما با اشتباه‌های فردی که داشته‌ایم شکست به ما تحمیل شد و این شکست‌های پی‌در‌پی و نتیجه نگرفتن‌ها به خاطر اشتباه‌های فردی بوده است. اگر بازیکنان ما فردا با شرایط خوب روحی به میدان بروند می‌توانند سه امتیاز بازی را کسب کنند.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.