اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۷:۳۰ چهار شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳

جنجال گواردیولا و مورینیو در سوئیس

مربیان دو تیم چلسی و بایرن مونیخ در حاشیه نشست مربیان برتر فوتبال اروپا در نیون سوئیس با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند.


به گزارش تسنیم، اتحادیه فوتبال اروپا هر سال و در اواخر فصل تابستان کلاس‌های بازآموزی برای مربیان برتر این قاره برگزار می‌کند. امسال نیز مانند سال‌های پیش مربیان برتر زیر نظر سرآلکس فرگوسن به علم روز مربیگری آشنا شدند.

در این نشست که در شهر نیون سوئیس برگزار شد ژوزه مورینیو و پپ گواردیولا که سابقه دشمنی با هم دارند با یکدیگر به جدال لفظی پرداختند. این دو نفر در مورد اندازه زمین چمن ورزشگاه‌ها با یکدیگر به مشکل خوردند و همین مسئله باعث درگیری لفظی آنها شد.

پپ در این جلسه تأکید کرده که اندازه چمن زمین، نباید از یک و نیم سانتیمتر بیشتر باشد و اندازه سه سانتیمتری آن باید تغییر کند.

پس از اینکه حرف‌های مربی بایرن مونیخ تمام شد، مورینیو به این موضوع اعتراض کرده و اظهار داشته است: هرکسی سبک بازی خود را دارد که باید مورد احترام همه باشد. فوتبال به شکل‌های مختلف می‌تواند زیبا باشد.

گواردیولا در پاسخ به این مربی پرتغالی با صدایی بلند گفته است: زیبایی فوتبال بستگی به مربیان دارد. برای من اینطور به نظر می‌رسد که مورینیو نتیجه را به تماشایی بودن بازی ترجیح می‌دهد. می‌دانم که برای او این موضوع از همه چیز مهمتر است.

در حالی که بحث بر سر اندازه چمن ورزشگاه‌ها هنوز ادامه دارد، به نظر می‌رسد درگیری و اختلاف‌نظری که بین گواردیولا و مورینیو در این زمینه رخ داده آتش رقابت بین این دو را شعله‌ورتر کند.
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.