اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۷:۳۰ چهار شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
تجمع هواداران پرسپولیس مقابل درفشی‌فر

هواداران خطاب به بازیکنان: حق ندارید جمعه بازی کنید!

برخی از هواداران خطاب به بازیکنان اعلام کردند که حق ندارید روز جمعه بازی کنید!


به گزارش فارس، هواداران تیم فوتبال پرسپولیس پس از اتفاقاتی که امروز در این تیم افتاده و علی دایی برکنار شده و حمید درخشان سرمربیگری سرخ‌پوشان را برعهده گرفته است، جلوی ورزشگاه درفشی‌فر تجمع کرده‌اند و دایی را مورد تشویق خود قرار داده‌اند.

برخی از هواداران معتقدند که کرانچار باید جای علی دایی را بگیرد و حمید درخشان به درد تیم نمی‌خورد. برخی هواداران نیز عکس علی دایی را در دست دارند.

* ترافیک شدیدی در جلوی در ورزشگاه درفشی‌فر به وجود آمده است. همچنین ماشین نیروی انتظامی در جلوی درب مسقر است که اجازه حضور هواداران را به ورزشگاه نمی‌دهد.

* حمید علی‌عسگری، عباس‌زاده، حسین ماهینی، نیلسون، امید عالیشاه، پیام صادقیان از جمله بازیکنانی بودند که به ورزشگاه درفشی‌فر آمدند و مورد استقبال هواداران هم قرار گرفتند. برخی از هواداران به برخی بازیکنان اعلام می‌کردند که روز جمعه حق ندارند بازی کنند! همچنین آنها گفتند که با درخشان تمرین نکنید!

یکی دو هوادار هم به عباس‌زاده گفتند اگر گل می‌زدی هم‌اکنون شرایط پرسپولیس این گونه نمی‌شد.

* محمد پنجعلی هم به ورزشگاه آمد و خطاب به خبرنگاران گفت: من از هیچ موضوعی خبر ندارم و از شما رسانه‌ها مطالب را شنیده‌ام. بهزاد غلامپور نیز در ورزشگاه حاضر شد.

* هواداران علیه سیاسی موضع گرفته‌اند و معتقدند که نباید یک شخص بساز و بفروش در مورد پرسپولیس تصمیم بگیرد و شعار می‌دهند سیاسی حیا کن پرسپولیس را رها کن. هواداران علیه درخشان نیز شعار می‌دهند.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.