اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۶:۰۰ چهار شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
                    فرکی: حضورم در سپاهان غیرمنتظره بود/ قبل از جام‌جهانی با من مذاکره شده بود

فرکی: حضورم در سپاهان غیرمنتظره بود/ قبل از جام‌جهانی با من مذاکره شده بود

سرمربی جدید تیم سپاهان می‌گوید حضورش در این تیم اصفهانی کاملا غیرمنتظره بوده است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایسنا

حسین فرکی پس از انتخابش به‌عنوان سرمربی جدید تیم سپاهان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به این که انتخاب سپاهان اتفاق خوبی بود که برایش رقم خورد، اظهار کرد: خوشحالم که در این برهه مسئولیت تیم بزرگ و پرافتخاری همچون سپاهان را بر عهده گرفته‌ و به جایی آمده‌ام که مربی خوبی و بااخلاقی همچون کرانچار در آن حضور داشته و افتخارات خوبی را با این تیم کسب کرده است. بنابراین امیدوارم بتوانم با کمک همکارانم در باشگاه، مردم و هواداران، سپاهان را در مسیر خوبی قرار دهم.

وی در پاسخ به این که پنج‌شنبه این هفته در بازی مقابل تیم پدیده مشهد روی نیمکت خواهد نشست یا خیر، گفت: پنج‌شنبه روی نیمکت نخواهم نشست و سعی بر این است که دوستانی که در هفته‌های گذشته بیشتر در جریان تیم قرار دارند کار را بر عهده گیرند. در این بازی از سکو نظاره‌گر دیدار تیم‌های سپاهان و پدیده مشهد خواهم بود و بعد از بازی به تهران می‌آیم و از شنبه به‌ اصفهان می‌روم و به‌ طور جدی اولین جلسه تمرینی خود را با بازیکنان خواهم داشت.

سرمربی جدید سپاهان همچنین درباره این که این تیم اصفهانی پس از چند هفته صدرنشینی در چهار هفته گذشته نتایج ضعیفی را کسب کرده و از چهار بازی خود تنها سه امتیاز را به دست آورده است، گفت: در مقطع زمانی که در لیگ فعالیت نمی‌کردم فرصت خوبی داشتم تا بازی‌های لیگ برتر را تعقیب کنم. سپاهان با سه پیروزی لیگ را به خوبی شروع کرد اما پس از دیدار با نفت دچار برخی مشکلات شد و پس از آن هم به سه تساوی رسید که به نظر من می‌توانست بهتر از این عمل کند؛ هرچند فوتبال است و چنین اتفاقاتی در آن طبیعی است.

فرکی در ادامه و در پاسخ به این که با انعقاد قراردادش با تیم سپاهان صحبت‌های مطرح شده در خصوص سرمربیگری‌اش در تیم ملی به پایان رسید، اظهار کرد: از همان ابتدا عنوان کردم که سرمربیگری تیم ملی برای هر فردی افتخار است و من هشت سال تجربه حضور در تیم ملی را در کارنامه دارم. واقعیت امر هم این بود که هیچ تمایلی برای این کار نداشته‌ام؛ چرا که فضای تیم ملی قبل و بعد از جام جهانی دچار تغییر شد که به این نتیجه رسیدم که در فضای موجود که تعدادی از افراد حامی کی‌روش که تمایلی برای حضور من ندارند، کار نکنم.

وی ادامه داد: در این که کی‌روش مربی بزرگی است شکی وجود ندارد اما دیدیم که بعد از جام‌جهانی حمایت‌های زیادی از او شد و ناخودآگاه در فضایی قرار گرفته بودم که دوست نداشتم خدای نکرده به اعتبار مربی ایرانی لطمه بخورد.

سرمربی تیم سپاهان همچنین در پاسخ به اینکه آیت‌اللهی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از پیشنهاد کفاشیان به شما به‌ عنوان سرمربی در صورت عدم صعود تیم ملی به جام جهانی پرده برداشت، تصریح کرد: من اعتقاد دارم تا زمانی که اتفاقی نیفتد نباید راجع به آن صحبت کرد؛ هر چند به هر حال گمانه‌زنی همواره وجود دارد و خیلی‌ها دوست دارند صحبت‌هایی کنند که در رسانه‌ها مطرح شود اما هرگز چنین اعتقادی ندارم؛ چرا که معتقدم خدای نکرده بازارگرمی شود و تا کاری را به نتیجه نرسانم در ارتباط با آن صحبت نمی‌کنم. اما باید در مورد صحبت‌های آقای آیت‌اللهی بگویم که حرف‌های ایشان درست بود و قبل از جام‌جهانی با من در خصوص سرمربیگری تیم ملی صحبت شده بود.

وی همچنین در پاسخ به اینکه علیپور، رئیس کمیته بازرسی سازمان لیگ اظهار کرده است که فرکی به‌دلیل تخلفات مالی باشگاه سپاهان تا زمان شفاف‌سازی و پاسخگویی مسئولان باشگاه و برطرف شدن مشکل اجازه نشستن روی نیمکت مربیگری تیم سپاهان را نخواهد داشت اظهار کرد: تا زمانی که قانون و مقررات اجرایی نشود مشخص است که کسی نمی‌تواند بر روی نیمکت بنشیند؛ هر چند که خودم در هفته اول قصد ندارم چنین کاری را انجام دهم و باید بگویم به صورت کلی توضیحی در این خصوص ندارم؛ چرا که این مساله مربوط به باشگاه و سازمان لیگ است.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.