اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۴:۳۰ چهار شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
قبل از جام ملت‌های آسیا

تیم ملی به مصاف یک تیم لالیگایی می‌رود

تیم ملی ایران قبل از جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا به احتمال زیاد به مصاف یک تیم لالیگایی می‌رود.


به گزارش فارس، در جلسه گارسیا مورالس، عضو هیأت مدیره لالیگای اسپانیا با اعضای فدراسیون فوتبال ایران که دوشنبه گذشته برگزار شد به یکی از زوایای فراموش شده در فوتبال کشور پرداخته شد.

در فدراسیون فوتبال همواره این ذهنیت وجود داشته که تیم ملی فقط باید با تیم‌های اروپایی دیدار دوستانه برگزار کند، در حالی که باید فضا برای باشگاه‌ها نیز به خصوص باشگاه‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کنند به گونه‌ای فراهم شود که آنها نیز بتوانند با تیم‌های مطرح اروپایی دیدارهای دوستانه برگزار کنند.

در جلسه‌ برگزار شده مقرر شد تا تیم‌های باشگاهی کشورمان به مصاف تیم‌های لالیگایی بروند. بر همین اساس هفته آینده رؤسای دو تیم لالیگایی به کشورمان می‌آیند تا ضمن قطعی کردن این دیدارها، زمان و مکان آْن را نیز مشخص کنند.

همچنین با اعلام آمادگی این تیم‌ها، تیم‌های باشگاهی و ملی کشورمان می‌توانند تمرینات آماده‌سازی خود را در کمپ‌های اسپانیایی برگزار کنند.

همچنین در نشست دو روز پیش مقرر شد در صورتی که تکلیف سرمربی تیم ملی فوتبال مشخص شد با هماهنگی سرمربی تیم ملی، این تیم پیش از جام ملت‌‌های آسیا 2015 استرالیا به احتمال زیاد در کشورمان به مصاف یک تیم از لالیگای اسپانیا برود.
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.