اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۰:۳۰ چهار شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
کی‌روش باید گزینه اول ما باشد

آل‌نعمه: باید ایراد‌ها را برطرف کنیم تا مدعی باشیم

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی گفت که اگر تیمش می‌خواهد جزو مدعیان لیگ باشد باید ایراداتش را برطرف کند.


احمد آل‌نعمه در گفت‌وگو با تسنیم با ابراز رضایت از شرایط کنونی تیم تراکتورسازی اظهار داشت: شرایط فعلی‌مان نسبت به هفته‌های ابتدایی لیگ خیلی بهتر شده است. هفته قبل پرسپولیس را در تهران شکست و نشان دادیم که حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

وی افزود: تیم ما اکنون شرایط خوبی پیدا کرده اما هنوز یکسری ایراد داریم که باید آنها  را برطرف کنیم. به حریفان‌مان موقعیت‌ زیادی می‌دهیم و تیمی که می‌خواهد در کورس قهرمانی رقابت کند نباید چنین ایرادی داشته باشد و به سادگی به حریفان موقعیت دهد.

مدافع تراکتورسازی با بیان اینکه تیمش در خط دفاعی و جمله به هماهنگی خوبی رسیده، خاطرنشان کرد: ایراد تیم ما عدم هماهنگی نیست، بلکه تیم‌مان در دقایق ابتدایی بازی و حتی نیمه اول شرایط خوبی ندارد و کمی سردرگم هستیم. بد بازی کردن در نیمه اول را می‌توان به پای جوانی تیم گذاشت اما در نیمه دوم شرایط کاملاً فرق می‌کند و گویی تازه فهمیده‌ایم که باید چگونه بازی کنیم.

آل‌نعمه در خصوص دیدار این هفته تیمش مقابل راه‌آهن گفت: امیدوارم در تمام بازی‌های خانگی‌ 3 امتیاز را کسب کنیم و به جز این مسئله به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم. این هفته باید در ورزشگاه خانگی خودمان مقابل راه‌آهن بازی کنیم که بازی دشواری برای ما خواهد بود. راه‌آهن از قدیم همیشه فوتبالی دفاعی بازی کرده و در خط دفاع تراکم زیادی دارند و روی ضدحمله‌ها خطرناک هستند اما به نظرم این بار اینگونه نباشد. با شناختی که از آقای استیلی دارم می‌دانم او فوتبال هجومی را دوست دارم و امیدوارم دو تیم بازی زیبایی را به نمایش بگذارند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تراکتورسازی می‌تواند این فصل به قهرمانی برسد یا نه، عنوان کرد: هدف‌مان همین است اما از حالا نباید درباره قهرمانی صحبت کنیم. تراکتورسازی تیم بزرگی است و همیشه باید بین 3 تیم بالای جدول باشد و امیدوارم تا پایان لیگ همین جایگاه را حفظ کنیم و نیم نگاهی هم به قهرمانی داریم.

مدافع تراکتورسازی درباره رسول خطیبی و عملکرد این مربی اظهار داشت: به موفقیت آقای خطیبی از ابتدای لیگ ایمان داشتم و او در 3، 4 سالی که کارش را آغاز کرده کارنامه خوبی داشته است. خطیبی در تراکتورسازی از تجربه‌اش در گسترش‌فولاد و ماشین‌سازی استفاده می‌کند. او از تیم‌های کوچک‌تر به تیم بزرگ رسیده و امیدوارم کارنامه‌اش در تراکتورسازی هم خوب باشد.

آل‌نعمه درباره تیم ملی و حضور در جام‌ملت‌های آسیا گفت: امیدوارم بتوانم با تیم ملی در جام ملت‌ها حضور داشته باشم. البته هنوز وضعیت سرمربی تیم ملی مشخص نیست اما من کار خودم را انجام می دهم و تلاش می‌کنم در لیگ بهترین عملکرد را داشته باشم تا به تیم ملی برسم. حضور در تیم ملی و جام ملت‌ها برای من افتخار بزرگی است و امیدوارم شرایط حضور در تیم ملی را داشته باشم.

وی در خصوص وضعیت کارلوس کی‌روش عنوان کرد: امیدوارم وضعیت سرمربی تیم ملی همین هفته مشخص شود. کی‌روش باید گزینه اول ما باشد، چراکه او شناخت خوبی از تیم ملی دارد و می‌تواند در جام ملت‌ها به تیم ملی کمک کند. با او می‌توانیم جزو مدعیان باشیم. من در فضای مذاکرات کی‌روش و فدارسیون نیستم اما امیدوارم هر اتفاقی رخ می‌دهد به سود فوتبال ما باشد.
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.