اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۲:۰۰ سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳

رئیس باشگاه رم: بن‌عطیه برای ما «سَم» شده بود

رئیس قرمزپوشان پایتخت ایتالیا جدایی مدافع مراکشی رم از این تیم را به نفع نایب قهرمان فصل گذشته سری A دانست و او را به دروغگویی متهم کرد.


به گزارش تسنیم، مهدی بن‌عطیه، مدافع 27 ساله‌ مراکشی که اخیراً از رم به بایرن مونیخ پیوسته است، روز گذشته در مصاحبه‌ای که با نشریه کیکر آلمان داشت، ادعا کرد که برخلاف میل باطنی‌اش از جالوروسی جدا و به این دلیل به بایرن مونیخ فروخته شده است که در فهرست بازیکنان مازاد جالوروسی قرار گرفته است و مسئولان باشگاه 26 میلیون یوروی حاصل از فروش‌ وی را به حضورش در تیم ترجیح داده‌اند.

در واکنش به اظهارات بن‌عطیه، رئیس باشگاه رم، جیمز پالوتا به سایت این باشگاه گفت: ظاهراً مهدی بن‌عطیه همچنان دوست دارد به روندی که در چند ماه گذشته برای پرداختن به داستان‌های ساختگی در پیش گرفته است، ادامه دهد. ما در ماه جولای و در بوستون (در جریان اردوی پیش فصل رم در آمریکا) با یکدیگر بر سر غرامت فسخ قرارداد او شفاهاً توافق کردیم. او شخصاً به من گفت که از این اتفاق خوشحال است و این در حالی بود که من بدون هیچ اما و اگری به او گفتم دوست دارم در جمع ما بماند.

پالوتا افزود: در ماه بعد او درباره تمایلش نسبت به ماندن در رم و همچنین درباره جزئیات غرامتی که بابت فسخ قراردادش قرار بود بگیرد، هم به رودی گارسیا (سرمربی تیم) هم به هم‌تیمی‌هایش دروغ گفت. من می‌توانم دروغ‌هایی را که به خودم گفت، تحمل کنم اما دروغ‌هایی که به هم‌‌تیمی‌ها و گارسیا گفت برایم غیرقابل تحمل بود.

رئیس باشگاه رم تصریح کرد: به والتر ساباتینی (مدیر ورزشی باشگاه رم) گفتم که بن‌عطیه برای تیم ما دارد تبدیل به یک سم می‌شود و از او خواستم که مقدمات رفتنش را فراهم کند و رودی گارسیا و ساباتینی هم با این پیشنهاد موافقت کردند. مسئله بر سر پول نبود، چون ما در وضعیت مالی مناسبی قرار داریم. برای من شخصیت داشتن در رختکن تیم مهم بود. به عنوان مالکان باشگاه رم ما تمام مدت باید تصمیمات دشواری اتخاذ کنیم. به عنوان یکی از هواداران رم نیز برایم مایه تأسف است که یکی از بازیکنان‌مان چنین رفتاری را در پیش گرفت.
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.