اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۱:۳۰ سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳
باقری‌نیا را در نقت مسجد سلیمان حفظ می‌کنیم/ باید اسپانسر جدید بگیریم
رضاییان در گفتگو با مهر:

باقری‌نیا را در نقت مسجد سلیمان حفظ می‌کنیم/ باید اسپانسر جدید بگیریم

مدیرعامل جدید باشگاه نفت مسجد سلیمان با اشاره به صحبت‌های خود با سرمربی این تیم گفت: به نظرم شرایط برای ماندن باقری‌نیا مهیاست و ما به گزینه دیگری غیر از او فکر نمی‌کنیم.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت مهر

مسعود رضاییان در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص مذاکرات خود با مجید باقری‌نیا برای ماندن در تیم نفت مسجد سلیمان بیان کرد: شب گذشته مراسم تودیع و معارفه برگزار شد که خیلی کوتاه هم بود. در همین جلسه چند دقیقه‌ای با باقری نیا صحبت کردم و به نظر می‌رسد که شرایط به حالت عادی برگشته است و برنامه ما هم حمایت از کادر فنی موجود است.

وی در این باره اضافه کرد: بیشتر صحبت‌های ما به مشکلات مالی تیم بر می‌گشت و قول داده شد در کوتاه‌ترین زمان ممکن با اسپانسرهای مورد نظر مذاکرات صورت گیرد. بودجه دولتی ما دیگر صفر است و برای همین بازی با پرسپولیس به دنبال اسپانسر روی پیراهن هستیم. البته طرح‌ها زودبازده نیست ولی باید دغدغه فکری بچه‌ها را برطرف کرد.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این سوال که آیا به گزینه دیگری هم برای مربیگری فکر کرده‌اید، گفت: امروز جلسه آنالیز در باشگاه انجام می‌گیرد و ما در این باره صحبت می‌کنیم. به گزبنه دیگری فکر نکرده‌ایم ولی از باقری نیا می‌پرسیم که نیاز به تقویت کادر فنی دارد یا خیر تا بر اساس آن تصمیم‌گیری کنیم.

رضاییان تصریح کرد پس از عقد قرارداد با بازیکن برزیلی این تیم تا نیم فصل نمی‌تواند بازیکن جدیدی به فهرست خود اضافه کند.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.