اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۱:۰۰ سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳
                    مورینیو: نمی‌دانم این فصل شکست می‌خوریم یا نه

مورینیو: نمی‌دانم این فصل شکست می‌خوریم یا نه

ژوزه مورینیو از کیفیت فنی تیمش در فصل جدید ابراز رضایت کرد. او همچنین عنوان کرد نمی‌داند که تیمش در این فصل شکست می‌خورد یا نه.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایسنا

چلسی در فصل جدید لیگ برتر با کسب سه پیروزی از سه دیدار در صدر جدول قرار گرفته و شنبه هفته آینده باید در هفته چهارم در دیداری خانگی پذیرای سوانزی باشد.

ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی از کیفیت فنی تیمش در این فصل رضایت دارد. او در گفت‌وگو با یاهواسپورت درباره شرایط چلسی در فصل جدید لیگ برتر گفت: از زمانی که فصل قبل به پایان رسید به فکر تغییر و تحولات زیادی در تیم بودم و توانستیم ترکیب متفاوتی نسبت به فصل قبل ایجاد کنیم. در ابتدای فصل سوالات زیادی در ذهن من بود که خوشبختانه بازیکنان جدید تمام این سوالات را به خوبی از ذهنم پاک کردند. ما تیم بسیار خوبی داریم و در حمله کیفیت بالایی داریم. خط حمله ما توانایی انجام کارهای بزرگی دارد. البته این حرف من به این معنا نیست که ما اصلا قرار نیست در فصل جدید شکست بخوریم. برد و باخت در فوتبال طبیعی است اما در حال حاضر خیلی خوشحالم که هر سه دیدار فصل را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. از این شرایط لذت می‌بریم چرا که نتیجه خوبی علاوه بر انجام بازی‌های زیبا گرفته‌ایم.

چلسی در روز پایانی نقل و انتقالات تابستانی لوئیک رمی فرانسوی را به جای فرناندو تورس اسپانیایی به خدمت گرفت. رمی که در دیدار دوستانه فرانسه با اسپانیا تک گل تیمش را به ثمر رساند از اینکه قرار است زیر نظر مورینیو پرتغالی در چلسی کار کند هیجان‌زده است. او به روزنامه میرر انگلیس گفت: من با مورینیو برای پیوستن به چلسی صحبت کردم. او فرد بسیار باهوشی بود و به خوبی می‌داند که از من چه می‌خواهد. صحبت کردن با مورینیو کارم را راحت کرد. او خیلی صادقانه‌ خواسته‌اش را با من مطرح کرد.

رمی در پایان گفت: از مورینیو خیلی چیزهای خوب شنیده‌ام و می‌دانم که همیشه بیشترین کاربرد را از بازیکنانش می‌گیرد. ما در حال حاضر دو مهاجم خوب در چلسی داریم و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم باعث شویم تا چلسی نتیجه بگیرد.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.