اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۰۰:۳۰ سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳
 	 		کفاشیان: قرارداد کی روش امروز ارسال می شود
در برنامه نود دیشب چه گذشت؟ + گزارش تصویری

کفاشیان: قرارداد کی روش امروز ارسال می شود

برنامه نود این هفته از ساعت 22:47 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت باشگاه خبر نگاران جوان برنامه نود این هفته از ساعت 22:47 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.

سئوال پیامکی این هفته به بهترین بازیکن ماه اختصاص یافته بود.خداداد افشاریان کارشناس داوری این برنامه نود بود.در ابتدای برنامه اسامی 10 بازیکن که کارت معافیت از سربازی آنها مشکل داشت اعلام شد.گزارش نود درجه پخش گردید که طی آن اتفاقات هفته اخیر فوتبال کشورمان به شیوه طنز گونه ای پخش شد.

گوشه هایی از دیدار تیم های سایپا - ذوب آهن و سپاهان - ملوان و مصاحبه ها و حاشیه های مربوط به این دیدار پخش شد.

صحنه هایی تصاویر آرشیوی برنامه نود در سال های 1385 و 1389 پخش شد که طی آن کفاشیان رییس کنونی فدراسیون فوتبال در خصوص تیم اعزامی به بازی های المپیک صحبت هایی ارائه کرده بود.کفاشیان: قرارداد کی روش را امروز اعلام می کنیم/با هیچ مربی بجز کی روش مذاکره نکرده ایم

علی کفاشیان
روی خط تلفنی برنامه آمد و در خصوص اینکه 7 تن از بازیکنان اعزامی به بازی های آسیایی شرایط حضور در المپیک را ندارند گفت: ما تمام تمرکزمان روی تیم المپیک است، همچنین باید به لیگ برتر هم نگاهی داشته باشیم و بر همین مبنا بازیکنان انتخاب شده اند.

وی در خصوص وضعیت کی روش خاطرنشان کرد: امروز قرارداد کی روش ارسال می شود و وی آن را امضا و سپس کار خود را رسما از سر می گیرد.

کفاشیان در مورد کناره گیری کرانچار از سرمربی گری سپاهان و ارتباط این اقدام با مربیگری در تیم ملی گفت: ما بجز کی روش با هیچ گزینه ای صحبت نکرده ایم و با کرانچار نیز همینطور و صحبتی با وی نداشته ایم.

گزارشی از دیدار تیم های استقلال و نفت مسجد سلیمان و حواشی و مصاحبه های این دیدار پخش شد.داوری دیدارهای پخش شده توسط افشاریان مورد بررسی قرار گرفت.

گزارشی در خصوص مشکل کارت معافیت از سربازی بازیکنان پخش شد که طی آن مصاحبه هایی از حلافی و بهروان پخش گردید.

صدرالسادات: زود قضاوت نکنید! اجازه بدهید مدارک را بررسی کنیم

سردار حمید صدرالسادات رییس سازمان وضیفه عمومی ناجا روی خط تلفنی برنامه آمد و گفت: سازمان عمومی بر اساس مدارکی که افراد ارائه می کنند در خصوص وضعیت خدمت سربازیشان تصمیم گرفته می شود.

اینکه گفته می شود کارت معافیت بیش از 100 بازیکن فوتبال مشکل دارد درست نیست و همانطور که می دانید ما کارت بیش از 20 نفر را تایید کرده ایم. ما ابتدا مدارک افراد را قبول می کنیم مگر اینکه خلاف مدارک آنها ثابت شود که با این افراد برخورد می شود. اسامی 95 نفر به ما اعلام شده است که تا کنون کارت معافیت 21 نفر تایید شده و کارت معافیت 13 نفر ابطال شده است و اسامی این افراد اعلام می شود.

وی ادامه داد: رفتار و اقداماتی که ما داشتیم نشانگر این است که ما مجدانه این مسئله را پیگیری می کنیم و بررسی این مدارک زمان بر است. اینکه کسی مشکل پزشکی داشته باشد باید از طریق شورای پزشکی مورد بررسی قرار گیرد.آنچه به ما مربوط می شود این است که اگر مدارکی به دست ما برسد که مدارک ارائه شده مشکل دارد با آنها برخورد جدی خواهیم کرد و از مردم و رسانه ها می خواهیم از گمانه زنی ها جلوگیری شود.

صدرالسادات ادامه داد: برای ما فرقی نمی کند فرد ورزشکار باشد یا خیر. ما تمامی مدارک موجود را مورد بررسی قرار می دهیم و سپس در مورد صحت و سقم آنها نظر خواهیم داد.

گزارشی از دیدار تیم های استقلال خوزستان و پدیده مشهد و مصاحبه ها و حواشی مربوط به این دیدار پخش شد.

در حال تکمیل است ...

گزارش از: سید محمد رضا آقایی میر
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.