اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۱:۰۰ دو شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳
عنایتی: معلول کسی است که از توانایی اش استفاده نکند
حضور مهاجم گلزن پدیده در جمع معلولین مشهدی

عنایتی: معلول کسی است که از توانایی اش استفاده نکند

مهاجم گلزن تیم فوتبال پدیده روز گذشته در جمع معلولین حرکتی مشهد حاضر شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس

همزمان با میلاد امام رضا (ع)،کاپیتان تیم فوتبال پدیده خراسان با حضور در جمع معلولین جسمی و حرکتی مشهد در جشن ولادت امام رضا(ع) شرکت کرد.

رضا عنایتی بازیکن گلزن لیگ برتر فوتبال در این مراسم با تبریک ولادت حضرت رضا(ع) گفت: از اینکه در جمع شما حضور دارم بسیار خوشحال هستم و واقعا شما عزیزان را که توانمندیهای زیادی دارید معلول نمی دانم.

عنایتی ادامه داد: اعتقاد دارم که که شما معلول نیستید و بسیاری از افرادی که سالم هستند و از توانایی های خود استفاده نمی کنند معلول هستند و الا شما از خیلی افراد سالم هم توانمند تر هستید.

کاپیتان تیم فوتبال پدیده خراسان درباره علت حضورش در این مراسم گفت: تلاشم همواره این بوده است تا جایی که می توانم بتوانم دل مردم را شاد کنم ووقتی این دوستان تماس گرفتند که گروهی از معلولین مشهد تمایل دارند تا در کنارشان میلاد امام رضا(ع) را جشن بگیریم استقبال کردم و خودم را به این جشن رساندم. من هر چه دارم از الطاف امام رضا(ع) و مردم دارم و وظیفه خودم می دانم تا جایی که از دستم بر می آید این مسئله و محبت های مردم را برای آنها جبران کنم.

وی درباره حضور تیم فوتبال پدیده خراسان در لیگ برتر نیز گفت: از اینکه این تیم به عنوان نماینده فوتبال مشهد و خراسان در لیگ برتر حضور دارد خوشحالم و همین که این تیم باعث می شود تا شما با نتیجه گیری های این تیم شاد شوید برایمان بس است.

عنایتی افزود: تلاش می کنیم تا در ادامه مسابقات نیز بازی های خوبی را به نمایش بگذاریم و من و دیگر بازیکنان نیز تعداد گل های تیم را بالاتر ببریم.

انتهای پیام/ی

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.