اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۱:۰۰ دو شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳
دلیل غیبت‌های نجف‌نژاد در هیات مدیره استقلال چیست؟!

دلیل غیبت‌های نجف‌نژاد در هیات مدیره استقلال چیست؟!

از روزی که هیات مدیره جدید استقلال از سوی وزارت ورزش انتخاب شد یکی از نفراتی که غیبت‌های زیادی در جلسات داشته تنها عضوی است که از هیات مدیره گذشته در این باشگاه ماندگار شده است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس

به گزارش ، انتخاب 9 نفر برای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس یکی از همان نکات چالشی بود که در همان روزهای ابتدایی انتخاب نفرات هیات مدیره دو باشگاه به وزارت ورزش و جوانان گوشزد شد اما از آنجایی که رویکرد وزارت ورزش نگاهی جدید به هیات مدیره دو باشگاه بود این اتفاق رخ داد و هر یک از دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با 9 عضو هیات مدیره کار خود را آغاز کردند.

در باشگاه پرسپولیس که حمید استیلی خیلی زود به دلیل حضور در راه آهن از هیات مدیره کنار رفت تا هیات مدیره سرخپوشان تا امروز با 8 نفر کار خود را ادامه دهد و اینکه چرا عضو دیگری اضافه نشده هنوز هم مشخص نیست.

اما در باشگاه استقلال داستان به شکل دیگری پیش رفته است. تاکنون که هفت هفته از لیگ سپری شده است هیچ عضوی از این مجموعه جدا نشده است اما غیبت های مکرر مقداد نجف نژاد چیزی شبیه جدایی نیست.

مقداد نجف نژاد تنها عضو هیات مدیره فعلی استقلال است که پیش از این سابقه ریاست هیات مدیره را بر عهده داشته اما با روی کار آمدن وزیر جدید و تغییر و تحولات درساختار مدیریتی آبی ها او تنها فردی بود که از جمع قبلی ها در هیات مدیره ماندگار شد اما این بار نه در ردای ریاست بلکه به عنوان عضوی از مدیران.

مقداد نجف نژاد اما غیبت های زیادی در هیات مدیره استقلال دارد و کسی هم دلیلش را به واضح نمی‌داند. فقط تنها دلیلی که برای این غیبت ها عنوان شده این است که او در مجلس هم پست مهمی دارد و عدم حضور وی در جلسات آبی ها همزمانی جلسه ای در مجلس در همان ساعت است. چیزی که عضو هیات مدیره آبی‌ها پیش از این در گفت‌و‌گو با فارس آن را اعلام کرده بود.

مسئله این است اگر نجف نژاد چنین سمت مهمی دارد و جلسه غیر ورزشی او این همه مهم است پس تکلیف استقلال و مردمی بودن این باشگاه چه می شود؟

مسئله دیگر اینکه طبق اساسنامه خود باشگاه استقلال اگر عضوی از هیات مدیره 4 یا 6 جلسه متوالی در جلسات نباشد خود به خود از هیات مدیره حذف می‌شود. البته تا امروز هیچ یک از اعضای هیات مدیره استقلال درخصوص غیبت های نجف نژاد واکنشی منفی نشان نداده اند اگر وزارت ورزش از 9 عضوی شدن هیات مدیره هدفی داشته آیا تاکنون نسبت به حضور و یا عدم حضور افرادی که خودش انتخاب کرده در جلسات هیات مدیره این دو باشگاه تحقیق کرده است؟

به نظر می‌رسد مقداد نجف نژاد با وجودی که اعلام کرده دوست دارد به استقلال کمک کند اما با عدم حضورش در جلسات آن همه به دلایل مختلف خود به خود به نوعی عدم تمایلش به حضور در استقلال را نشان می‌دهد. چیزی که مسئولان وزارت باید در مورد آن توضیح بدهند.

به گزارش فارس مقداد نجف نژاد هفته گذشته هم در جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال حضور پیدا نکرد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.