اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۰۰:۴۹
۴ عضو هیأت رئیسه انتخاب شدند/ انتخابات به دور دوم کشیده شد
کنگره فدراسیون جهانی کشتی - ازبکستان

۴ عضو هیأت رئیسه انتخاب شدند/ انتخابات به دور دوم کشیده شد

مارینا پلیکانو از ایتالیا بدون رای‌گیری بعنوان تنها عضو زن هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی انتخاب شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس

به گزارش ،‌ با تایید اعضای کنگره اتحادیه جهانی کشتی که از صبح امروز(یکشنبه) در شهر تاشکند ازبکستان آغاز شده است،‌ خانم مارینا پلیکانو بعنوان تنها کاندید زن بعنوان عضو هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی انتخاب شد.

در حال حاضر رای گیری با تبلت توسط اعضای کنگره آغاز شده است تا از میان 19 کاندید که چهره‌های شاخصی در میان آنها دیده می‌شود باید 7 نفر بعنوان اعضای هیأت رئیسه انتخاب شوند.

در پایان دور نخست رای‌گیری نمایندگان روسیه، ازبکستان و بلغارستان به عضویت هیأت رئیسه درآمدند و انتخابات برای انتخاب سایر اعضا به دور دوم کشیده  شد.

در دور اول میخائیل مامیاشویلی از روسیه با 87 رای، روزیف از ازبکستان با 86 رای و زنوف از بلغارستان با 77 رای بعنوان اعضای هیأت رئیسه انتخاب شدند.

امیر رضا خادم نماینده کشورمان در دور اول 34 رای کسب کرد و به دور دوم راه یافت. قرار است چهار نفر دیگر از میان 15 نفر باقیمانده به عضویت هیأت رئیسه فیلا در آیند.

20 نامزد از سراسر دنیا برای عضویت در هیأت رئیسه فیلا رقابت می‌کنند که هه‌گه دوش از مجارستان، مامیاشویلی از روسیه، روزیف از ازبکستان،‌ زنوف از بلغارستان، مارینا پلیکانو از ایتالیا، فواد مسکوت رئیس کنفدراسیون کشتی آفریقا از مراکش، البروس تدیف از اوکراین، هدیکه تومی یاما از ژاپن، جاکا راهالا از فنلاند، پدرو گاما فیلو رئیس کنفدراسیون کشتی آمریکای جنوبی از برزیل، داگوادورج از مغولستان،‌ راج سینگ از هند،‌ کارل مارتین دیتمن از آلمان،‌ دانیل ایگالی از نیجریه،‌ حامد عبدالکریم از عراق،‌ نستور راویلسون از ماداداسگار، آلونه سار از سنگال،‌ نئول سامپسون از جامائیکا و پرانس واندی از سیرالئون در کنار امیررضا خادم نماینده ایران رقابت می‌کنند.

انتهای پیام/م

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.