اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۲۳:۴۰
کواچ: منتقدان اشتباه می‌کردند/ فعلاً به لهستان فکر نمی‌کنیم
والیبال قهرمانی جهان - لهستان

کواچ: منتقدان اشتباه می‌کردند/ فعلاً به لهستان فکر نمی‌کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: به منتقدان تیم ایران گه می‌گفتند اوج موفقیت ایران در حد لیگ جهانی است گفتم که اشتباه می‌کنند و حالا پاسخ‌شان را گرفتند.

به گزارش خبرگزاری فارس، اسلوبودان کواچ پس از پیروزی برابر پورتوریکو اظهار داشت: خیلی خوب بازی کردیم و از این بابت خوشحالم. یک مقدار ترس داشتم که مبادا بعد از پیروزی برابر بلژیک و قطعی شدن صعودمان، نتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم که اینطور نبود و بازیکنان با ذهنیت آماده و خوبی در بازی ظاهر شدند. واقعاً عالی بازی کردند و توانستند برنده باشند.

کواچ همچنین درباره روند موفقیت‌های امسال تیم ملی ایران با اشاره به نظرات منتقدانش گفت: در جریان مسابقات لیگ جهانی، بعضی از خبرنگاران خارجی به من گفتند که موفقیت ایران فقط در همین لیگ جهانی است و تکرار نمی‌شود، اما من به آنها گفتم شما اشتباه می‌کنید. ما سخت کار می‌کنیم و با ایجاد تغییراتی در حال پیشرفتیم.

وی افزود: نتایج ما در این مسابقات نشان می‌دهد که در کار خودمان موفق بوده‌ایم. تلاش‌مان هم این است که در مرحله دوم بهتر بازی کنیم و به نتایج بهتری هم دست یابیم.

در پایان این کنفرانس از سرمربی تیم ملی ایران درباره رویارویی تیمش برابر لهستان در مرحله دوم مسابقات سوال شد و اینکه ایران دو بار به لهستان در لهستان باخته است؛ که کواچ گفت: لهستان الان یکی از بهترین تیم‌های مسابقات است و این فقط به خاطر بازیکنانش نیست، بلکه به خاطر حمایت هوادارانش هم هست که سبب می‌شوند بازیکن‌ها عملکرد بهتری در زمین داشته باشند. البته ما دو بار در لیگ جهانی در لهستان باختیم، اما حالا شرایط فرق می‌کند. لهستان اگرچه خیلی قوی است، اما ما هم آماده‌ایم تا مقابلش مبارزه کنیم. ضمن اینکه الان اصلاً به لهستان فکر نمی‌کنیم. فعلاً به حریف اول‌مان در مرحله دوم فکر می‌کنیم و سعی می‌کنیم پله به پله پیش برویم. لهستان حریف سوم ماست.

انتهای پیام/ن

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.