اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۲۰ یک شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳
زرینچه: منصوریان باید روی نیمکت بنشیند/ به دلیل سرماخوردگی به تمرین نرفتم

زرینچه: منصوریان باید روی نیمکت بنشیند/ به دلیل سرماخوردگی به تمرین نرفتم

مربی استقلال با ابراز خرسندی از حضور منصوریان در راس نیمکت مربیگری نفت تهران گفت که اگر قرار باشد این مربی جوان برابر استقلال روی نیمکت ننشیند، کار حرفه‌ای را انجام نداده است.

جواد زرینچه در گفت وگو با ایسنا، درباره دلیل غیبتش در تمرینات روز گذشته استقلال گفت: متاسفانه به شدت سرما خورده ام. وی درباره وضعیت تیمش بیان کرد: اوضاع که خیلی خوب است. بازیکنان با هم مهربان هستند و همین همدلی در تیم باعث موفقیت ما شده است. در تیم ما چه نیمکت نشین چه بازیکن در زمین، همه به موفقیت تیم فکر می کنند و برای بازیکنان هم مهم نیست چه کسی در زمین باشد. تنها مهم موفقیت تیم است و امیدوارم این همدلی تا پایان هم باقی بماند.
مربی استقلال درباره دیدار این هفته تیمش برابر نفت تهران تصریح کرد: تیم نفت از امکانات خوبی برخوردار است. آنها از باشگاه های حرفه ای فوتبال ما محسوب می شوند. آنها بسیار با برنامه بازی می کنند و از جوانان با انگیزه ای برخوردار هستند. همین جوانی می تواند این انگیزه را در آنها تقویت کند که دیده شوند و کار برای ما طبیعتا دشوار است. با این همه مثل بازی های قبلی تنها به 3 امتیاز فکر می کنیم و می خواهیم به روند خوبمان  ادامه دهیم.
او درباره احساسش درباره حضور منصوریان روی نیمکت نفت تهران گفت: همیشه از دیدن رفقایمان در تیم ها خوشحال می شوم. امثال منصوریان اگر بالای سر تیم ها باشند، می توانند به فوتبال کمک کنند؛ چرا که جوان هستند و توانایی بیشتری برای برقراری ارتباط با جوانان دارند. با این همه با هم رفیقیم و وقتی سوت بازی به صدا دربیاید، رقیب هم می شویم. زرینچه در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به احتمال ننشستن روی نیمکت از سوی منصوریان چیست، گفت: به نظرم این کار اصلا حرفه ای نیست. او باید روی نیمکت بنشیند و تیمش را رهبری کند. دوست داشتن و علاقه چیز دیگری است اما در فوتبال حرفه ای و در میدان بازی نباید به این مسائل توجه داشت. مربی استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که تیمش در خط دفاع با ترکیب بازی با نفت مسجد سلیمان به میدان می رود یا نه، عنوان کرد: باید ببینیم که مگویان و صادقی به جمع ما اضافه می شوند یا نه. با توجه به شرایط تصمیم می گیریم و نهایتا بازیکنان آنچه را آقای قلعه نویی بخواهد به نمایش می گذارند. امیدواریم در این دیدار مگویان و صادقی حضور داشته باشند تا با خیال آسوده تر درباره چیدمان دفاعی تیم فکر کنیم و در نهایت تصمیم بگیریم. انتهای پیام
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.