اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۲۰ یک شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳
بادامکی‌: امیدوارم مرفاوی به تیم برگردد/ تازه داشتیم شکل می‌گرفتیم
قرار بود امکاناتی در اختیارمان قرار دهند که در قم خانه بگیریم

بادامکی‌: امیدوارم مرفاوی به تیم برگردد/ تازه داشتیم شکل می‌گرفتیم

هافبک تیم فوتبال صبا گفت: امیدوارم صمد مرفاوی به تیم بازگردد و هدایت صبا را در ادامه رقابت‌ها هم بر عهده بگیرد.

حسین بادامکی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص تساوی تیم های فوتبال راه آهن و صبا اظهار داشت: بازی خوبی بود. رد و بدل شدن 4 گل در این دیدار نشان می دهد که دو تیم به دنبال کسب پیروزی بودند و کسانی که بازی را دیدند هم از دیدار راضی بودند. ما هم عملکرد خوبی داشتیم اما متأسفانه نتوانستیم نتیجه را حفظ کنیم.
وی در مورد اینکه مرفاوی پس از بازی در کنفرانس مطبوعاتی استعفا داد و آیا در رختکن با بازیکنان در این باره صحبتی کرده بود یا خیر، تأکید کرد: ما استعفای سرمربی تیم را از خبرنگاران شنیدیم. همه شوک زده شدیم. مرفاوی در رختکن در خصوص پنالتی که به ضرر ما گرفته شد کمی صحبت کرد و بحثی در مورد استعفا و این مسائل مطرح نکرد. بازیکن صبا در خصوص اینکه مرفاوی علت استعفایش را رفت و آمد تهران-قم اعلام کرده و آیا مسئله دیگری هم وجود داشته یا خیر، گفت: رفت و آمد که سخت است و این موضوع روی بازیکنان و کادر فنی تأثیر منفی می گذارد اما احتمال مسائلی بین مدیریت و کادر فنی وجود داشته که ما از آن بی اطلاع هستیم. بهتر است خود او در این باره صحبت کند. شخصا چیزی در مورد دلیل استعفایش نمی دانم.
وی در مورد اینکه آیا او هم در رفت و آمد تهران و قم قرار دارد، گفت: بله و این موضوع تأثیرگذار است. روزی دو ساعت باید به قم برویم دو ساعت برگردیم و دو ساعت تمرین کنیم. این مسئله باعث خستگی بازیکنان می شود. قرار بود پیش پرداختی به ما بدهند تا بتوانیم در قم منزل بگیریم اما چنین اتفاقی رخ نداده است. بادامکی در خصوص بازگشت مرفاوی و یا انتخاب سرمربی جدید برای این تیم تأکید کرد: امیدوارم مرفاوی برگردد. او برای تیم زحمت کشیده با توجه به تغییراتی که در تیم داشتیم تازه تیم داشت شکل می گرفت. ما در هفت هفته نتایج خوبی کسب کردیم و نسبت به تیم های مدعی در جایگاه بهتری قرار داریم.به هر حال این مسائل به مدیریت باشگاه برمی گردد و امیدوارم شرایط هر گونه که رقم می خورد به ضرر صبا تمام نشود. انتهای پیام/ی
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.