اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۲۰ یک شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳
دلیر: نباید با این برد مغرور شویم/ استقلال رقیب اصلی ما است
داور دیدار با پرسپولیس عملکرد خوبی نداشت

دلیر: نباید با این برد مغرور شویم/ استقلال رقیب اصلی ما است

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: نباید با پیروزی مقابل پرسپولیس مغرور شویم.

محسن دلیر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی تراکتورسازی مقابل پرسپولیس گفت: در نیمه اول بازی را وادادیم و اصلاً عملکرد خوبی نداشتیم، اما در نیمه دوم به خودمان آمدیم و توانستیم با به ثمر رساندن سه گل به پیروزی برسیم.
وی در مورد اینکه تراکتورسازی در نیمه اول خوب کار نمی کند عنوان کرد: ما چند هفته ای بدنسازی کرده بودیم و در ابتدای مسابقات کمی بدنمان سفت بود، رفته رفته بدنها به شرایط خوبی می رسد و می بینید که تا پایان 90 دقیقه، بازیکنان دوندگی زیادی دارند.
مهاجم تراکتورسازی در ادامه تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با نتایجی که می گیریم هواداران را شاد کنیم. تراکتورسازی باید در مکان های اول و دوم حضور داشته باشد، و جایگاه اصلی این تیم همین رتبه ها است، ما باید تلاش کنیم تا در بالای جدول قرار بگیریم. دلیر در انتقاد از عملکرد داوری تصریح کرد: داوری بازی ما مقابل پرسپولیس خیلی ضعیف بود، در محوطه هجده قدم خطایی روی من صورت گرفت که اکثر کارشناسان صحت آن را تأیید کردند اما داور از آن چشم پوشید، در صحنه دیگر هم داوری دچار اشتباه شد. اگر مشکلات داوری گریبانگیرمان نشود، می توانیم به راحتی در پایان فصل به جایگاه خوبی برسیم.
مهاجم تراکتورسیازی در پاسخ به این سؤال که چرا بعد از بازی مصاحبه نکرده است اظهار داشت: در رختکن به ما گفتند که صحبت نکنید و من هم تمکین کردم، حتی برنامه نود قصد داشت با من مصاحبه ای کند که به همین خاطر خودداری کردم. وی افزود: در سه هفته اخیر عملکرد بسیار خوبی داشتیم و نباید به این خاطر مغرور شویم، پیروزی مقابل پرسپولیس بسیار شیرین بود اما دیگر تمام شده است، باید تلاش بیشتری انجام دهیم تا در ادامه از کورس قهرمانی عقب نمانیم، استقلال این روزها خیلی خوب نتیجه می گیرد و باید رقابتمان را با این تیم را ادامه دهیم. دلیر در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال را حریف اصلی تراکتورسازی در کسب مقام قهرمانی می داند، خاطرنشان کرد: تا هفته دهم، یازدهم نمی توان تیم های مدعی را شناسایی کرد، اما با توجه به شرایطی که از تیم ها تا به اینجا دیدم استقلال را یکی از مدعیان قهرمانی می دانم و آنها رقیب مستقیم ما هستند. انتهای پیام/ی
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.