اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۲۲ یک شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳
در مورد اظهارنظر کفاشیان در خصوص «بازارگرمی» بودن «پیشنهاد لیدز» نظری ندارم

کی‌روش: تا همین امروز منتظر کفاشیان هستم

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: تا امروز هم منتظرم که فدراسیون فوتبال ایران به این توافقی که قبل از رفتنم از این ایران انجام دادیم و بین دو طرف مذاکره کننده ثبت شده است، احترام بگذارد.

به گزارش فارس، با امروز 9 روز است که کارلوس کی روش،  سرمربی تیم ملی  که کم کم باید او را با عنوان  سرمربی سابق تیم ملی  خطاب قرار دهیم، کشورمان را ترک کرده است و در این مدت، هنوز هیچ اتفاق جدیدی به منظور تمدید قرارداد سرمربی پرتغالی با تیم ملی رخ نداده است.به همین منظور خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با کی روش که این روزها در لیسبون به سر می برد گفت و گویی را انجام داده است که متن آن در زیر می آید:
فارس: با توجه به این اظهار نظر کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال که طی همین روزها نسخه نهایی قرارداد برای شما ارسال می شود؛ آیا این اتفاق افتاد و نسخه نهایی را برای شما ایمیل کردند؟خیر؛ هنوز هیچ نامه یا ایمیلی برای من در خصوص قرارداد جدید با فدراسیون فوتبال ایران ارسال نشده است.
فارس: در مدت این 9 روز آیا از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال ایران با شما تماسی در خصوص تمدید قراردادتان گرفته شده است؟خیر؛ هیچ تماسی!فارس: گفته می شود قرار است به عنوان سرمربی لیدز یونایتد انتخاب شوید. آیا این موضوع صحت دارد؟ترجیح می دهم در این خصوص صحبت نکنم.فارس: علی کفاشیان از پیشنهاد لیدز به شما به عنوان بازارگرمی نام برد، در این مورد چه نظری دارید؟در این مورد نظری ندارم!
فارس: برنامه ای برای بازگشت به ایران دارید؟خیر؛ قبل از رفتنم از ایران من و کفاشیان در خصوص تمدید قرارداد هر دو به توافق کامل رسیدیم. بر همین اساس تا امروز هم منتظر هستم که فدراسیون فوتبال ایران به این توافقی که قبل از رفتنم از ایران انجام دادیم و بین دو طرف مذاکره کننده معین شد، احترام بگذارد.
به گزارش فارس، کی روش در حالی در خصوص پیشنهاد لیدز یونایتد هیچ اظهارنظری انجام نداده است که پیش از این (بلافاصله پس از جام جهانی 2014) و زمانی که پیشنهادهایی از سوی چند کشور به سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران شده بود وی با صراحت این پیشنهادات را رد کرده و در گفت و گوی دیگری که با خبرگزاری فارس داشت گفته بود:  من بر اساس اعتقاداتم و تعهدی که به تیم ملی داشتم و همچنین اعتماد و باوری که به شخص رئیس فدراسیون، آقای کفاشیان دارم، اخیراً تصمیم گرفتم همانطور که در رسانه های ایران هم اعلام شد، فرصت های دیگر کاری ام را رد کنم. 
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.