اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۸:۳۳ شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳

انتقاد تند کاپیتان سابق ذوب‌آهن از رفتار این باشگاه

کاپیتان سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: 13 سال برای این تیم زحمت کشیدم، اما رفتار باشگاه با من خیلی زشت و ناجوانمردانه بود و از این بابت واقعا دل شکسته شدم.

محمد صلصالی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، در خصوص جدایی خود از تیم فوتبال ذوب آهن اظهارکرد: در فوتبال آدم یک روز می آید و یک روز هم باید برود، اما نکته مهم این است که با خاطره خوش برود یا با دل شکسته! متاسفانه برخورد باشگاه ذوب آهن بعد از 13 سال حضور در این تیم اصلا با من خوب نبود. یک روز به من زنگ زدند و گفتند که برای تسویه حساب بیایم باشگاه.
وی در همین خصوص افزود: بزرگترین اشتباه من این بود که در این مدت سکوت کردم و با هیچ رسانه ای مصاحبه نکردم. به هر حال خدا بزرگ است و همیشه در بر یک پاشنه نمی چرخد. باشگاه ذوب آهن امسال در حق من خیلی نامردی کرد و حتی روزی که به باشگاه رفتم سعید آذری به من گفت" فعلا سرم شلوغ است و نمی توانم تو را ملاقات کنم". البته حق و حقوقم از سال های گذشته به طور کامل پرداخت شد و این پولی بود که 3 سال طلب داشتم. پس آقایان جوری صحبت نکنند که انگار به صلصالی صدقه پرداخت کرده اند!
کاپیتان سابق تیم فوتبال ذوب آهن تصریح کرد: هیچ منتی سر من نیست چرا که تنها حقم را گرفته ام. در کل رفتار باشگاه با من خیلی زشت بود و اصلا این رفتار با کسی که 13 سال برای این تیم زحمت کشیده بود درست نبود. سال ها در ذوب آهن ماندم چرا که به این تیم عشق داشتم. در کل رفتار بدی با بنده شد و همان طور که گفتم نباید در این مدت سکوت می کردم.
صلصالی در خصوص حرکت خلعتبری در بازی شهرآورد اصفهان، گفت: جا دارد از خلعتبری تشکر کنم چرا که نشان داد هنوز رفاقت در این فوتبال پیدا می شود. البته شاید خیلی ها از این حرکت خلعتبری ناراحت شدند ولی از او تشکر می کنم. شاید از کسان دیگری انتظار داشتم که این حرکت را انجام دهند، اما خلعتبری انجام داد.
وی افزود: البته هنوز 85 میلیون تومان از باشگاه طلب دارم که مربوط به متمم قراردادم می شود. این مبلغ هم باید پرداخت شود و این دلیل را آوردند که چون در زمان مدیرعامل سابق، خسرو ابراهیمی آن را امضا نکرده است نمی توانیم این پول را پرداخت کنیم.
کاپیتان سابق تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه بدن خود را با تمرینات منظم آماده نگه داشته است، خاطرنشان کرد: به هر حال به دلیل شرایط خانواده ام دوست دارم در اصفهان بازی کنم، اما فوتبال حرفه ای این چیزها سرش نمی شود. همیشه ذوب آهن را دوست داشته ام و امیدوارم که این تیم به جایگاه واقعی خود برگردد. انتهای پیام
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.