اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۸:۳۵ شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳
دغاغله: یک دنیا انگیزه داشتم ولی باز هم باید صبر کنم
ادامه فیزیوتراپی مهاجم پرسپولیس؛

دغاغله: یک دنیا انگیزه داشتم ولی باز هم باید صبر کنم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت:برای بازگشت به میادین و بازی کردن، دنیای انگیزه بودم ولی باز هم باید صبر کنم.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی دغاغله در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: متاسفانه با بدشانسی تمام دوباره دچار آسیب دیدگی شدم؛ در حالی که با انگیزه خیلی زیادی آماده می شدم که دوباره به میدان برگردم و خوب هم تمرین می کردم که روز چهارشنبه یکدفعه دیدم کشاله ام درد می کند.
وی ادامه داد: مصدومیت کشاله ام به دو ماه قبل بر می گشت و اصلا تصورش را هم نمی کردم که بخواهد برگردد. بعد از آن از ناحیه مچ مصدوم شده بودم و در این مدت هم روی این آسیب کار شده بود. در تمام این مدت ترسم این بود که درد مچ پا برگردد و اصلا منتظر این موضوع نبودم چون کاملا بهبود یافته بود. همه عکس ها و تست ها هم این را نشان می داد. کادر پزشکی هم هر دو مورد را خوب تشخیص داده و همه کارهای لازم را انجام داده بود. اگر از ناحیه مچ مصدوم نمی شدم چند هفته قبل آماده بازی می شدم و این آسیب جدید کاملا غافلگیرم کرد و فقط می توانم بگویم بداقبالی است.
دغاغله خاطرنشان کرد: خیلی دوست داشتم زودتر برسم و برای پرسپولیس بازی کنم. با انگیزه زیادی تمرین می کردم که همه شاهد بودند ولی الان دیگر نمی توان کاری کرد غیر از اینکه باز هم منتظر بمانم و با اقدامات پزشکی که انجام می شود این مشکل را پشت سر بگذارم. سعی می کنم خودم را حسابی قوی کنم و برگردم، البته مصدومیت هم خبر نمی کند. تا جایی که می دانم عمران زاده هم شرایط مشابهی داشته است. دغاغله درباره عدم حضور در تمرینات گفت: این اتفاق خیلی ناراحت کننده بود. از کادر فنی اجازه گرفتم تا چند روزی به خوزستان بیایم. یکشنبه یا دوشنبه به تهران بر می گردم. فعلا که باید فیزیوتراپی و اقدامات درمانی دیگر را انجام بدهم. البته خدا را شکر که دیگر بچه های مصدوم یکی یکی رو به راه شده اند و می توانند به تیم برگردند و کمک کنند. امیدوارم این دوره سخت برای من هم هر چه زودتر تمام شود.
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.