اخبار مرتبط

زمان انتشار: شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳
نوری: 3 امتیاز حیاتی از دست ما پرید/ هیچ مشکلی با دایی ندارم
تا آخر فصل نیمکت‌نشین باشم، اعتراض نمی‌کنم

نوری: 3 امتیاز حیاتی از دست ما پرید/ هیچ مشکلی با دایی ندارم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این مسابقه خوب کار کردیم و سه امتیاز حیاتی از دست‌مان پرید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد نوری پس از شکست 3 بر یک پرسپولیس مقابل تراکتورسازی گفت: بازی دست ما بود و تا دقیقه 70 موقعیت های زیادی داشتیم، متأسفانه توپ های ما وارد دروازه نشد و از دقیقه 70 به بعد روی سه ضد حمله گل خوردیم و سه امتیاز حیاتی پرید.
وی افزود: همه بچه های ما زحمت کشیدند اما فوتبال همین است. نوری در مورد اینکه آیا از تعویض خود ناراحت بوده است؟ عنوان کرد: نه، ناراضی نبودم بلکه کمی ناراحت بودم و احساس می کردم شاید بتوانم گل بزنم، نظر آخر را در تیم علی دایی می دهد و هیچکس حق اعتراض ندارد، متأسفانه ما بدشانس بودیم و در کل فوتبال زیبایی را مشاهده کردیم.
کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که بعد از گل، نیلسون چه چیزی به او گفت و آیا از عملکرد سوشا مکانی انتقاد کرده است؟ خاطرنشان کرد: هیچکس در تیم حق اعتراض ندارد، در قرارداد ما نوشته نشده چه کسی روی نیمکت می نشیند و چه کسی بازیکن ثابت است. شاید نیلسون نکته فنی گفته اما آنقدر عصبانی بودم، الان هیچ چیز در خاطرم نیست. نوری در ادامه تصریح کرد: ما خیلی زیبا بازی کردیم و موقعیت های زیادی داشتیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. باید این نقطه ضعف ما برطرف شود. وی در مورد اینکه یک موقعیت خوب را از دست داد، خاطرنشان کرد: این به خاطر شرایط چمن ورزشگاه بود، متأسفانه طوری چمن را می زنند که توپ این طرف و آن طرف می رود. حامد لک هم اعلام کرد تغییر مسیر توپ را دیدم، توپ به نوک پایم خورد و به بیرون رفت.
نوری در مورد فاصله زیاد پرسپولیس با جدول خاطرنشان کرد: این فاصله را کم می کنیم، مهم آخر فصل است، خیلی اوقات در ابتدا جایگاه خوبی نداشتیم اما سپس بالا آمدیم و در رتبه های سوم، چهارم قرار گرفتیم.
کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که گفته می شود علی دایی از روی لجبازی این بازیکن را تعویض کرده است، اظهار داشت: مشکلی با علی دایی ندارم، او مربی من است و فوتبالم را مدیونش هستم، تا آخر فصل هم اگر بیرون بمانم اعتراض نمی کنم و روی سکو هم بنشینم حرفی نمی زنم. هواداران تحمل کنند که این شرایط درست خواهد شد. شش ماه روی نیمکت بودم و این سومین بازی ای است که به صورت ثابت بازی می کنم و فکر می کنم در این سه بازی، این بهترین عملکردم است. انتهای پیام/
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.