اخبار مرتبط

زمان انتشار: شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳
قنبری: این هفته با هر تیمی که بازی می‌کردیم، به برتری می‌رسیدیم
ابراهیم‌زاده در نشست مطبوعاتی حاضر نشد

قنبری: این هفته با هر تیمی که بازی می‌کردیم، به برتری می‌رسیدیم

مربی تیم فوتبال پیکان گفت: ما پیش از این به جمع‌بندی رسیده‌ بودیم اگر مقابل هر تیمی در این هفته قرار می‌گرفتیم پیروز زمین بازی را ترک می‌کردیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،  منصور ابراهیم زاده سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از پیروزی این تیم مقابل فولاد به علت آنچه زرندی مدیر رسانه ای این تیم اعلام کرد و گفت: سرمربی تیم از اصحاب رسانه عذرخواهی کرد و به علت سردرد نتوانست در نشست مطبوعاتی پس از بازی حاضر شود.
کریم قنبری دستیار اول ابراهیم زاده در خصوص این پیروزی اظهار داشت: قبل از اینکه به دنبال خوب بازی کردن و مسائل تاکتیکی باشیم بیشتر به دنبال این بودیم تا پیروز از میدان خارج شویم. تلاش چشمگیر تک تک بازیکنان دست به دست هم داد تا توانستیم این پیروزی را به دست آوریم. ابراهیم زاده هم روز گذشته در نشست مطبوعاتی اعلام کرد پیروزی را به بازیکنانش تبریک می گوید خوشحالم خدا کمک کرد و این برد را به دست آوردیم. وی در مورد اینکه پیش از این سرمربی تیم اعلام کرده بود با زدن گل اول می توانیم روند رو به رشدی داشته باشیم و آیا این مسئله محقق خواهد شد، تاکید کرد: مطمئن هستم این مسئله پیدا شده است. ما در تمرینات هفته قبل به این جمع بندی رسیدیم. این پیروزی می توانست در هفته های دوم و سوم رقم بخورد اما می توان آن را روی بدشانسی گذاشت. به هر حال خوشحالم این برد هم اکنون رقم خورد. وی ادامه داد: به نظرم قرعه سختی نصیب ما شده بود در 4-5 هفته ابتدایی با تیم های سپاهان و استقلال بازی کردیم اما با تلاش تمامی بازیکنان این پیروزی رقم خورد و قطعا روند رو به جلویی خواهیم داشت و این مسئله ادامه دارد.
مربی تیم فوتبال پیکان با اشاره به تیم های بزرگی که نتوانستند تا کنون نتیجه بگیرند، یادآور شد: شما تیم هایی چون منچستر را ببینید که با 150 میلیون پوند هزینه در رده ششم قرار دارند. ما هم تغییراتی داشتیم که نیاز به زمان بود تا بازیکنان به هماهنگی برسند و هم اکنون جواب آن را گرفتیم. در این دیدار از دو بازیکن امید خود استفاده کردیم که توانستند عملکرد خوبی داشته باشند.
قنبری در مورد اینکه مقابل مدافع عنوان قهرمانی به برتری رسیده اند و این مسئله چقدر در روحیه بازیکنان تاثیرگذار است،؛ گفت: مسلما این موضوع روی بازیکنان تاثیر مثبت دارد. فولاد تیم خوبی دارد و خوب هم بازی کرد به آنها تبریک می گویم بازی پایاپایی انجام دادند خوشحالم دو تیم چنین بازی را ارائه دادند. ما پیش از این به این نتیجه رسیده بودیم واگر هر تیم دیگری جلوی ما قرار می گرفت پیروز میدان را ترک می کردیم و خوحشالیم این برد مقابل قهرمان فصل گذشته لیگ حاصل شد و این برد روحیه بازیکنان را مضاعف خواهد کرد. انتهای پیام
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.